Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництва

Цемент переваги в будівництві.

ЦЕМЕНТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ЗАВОД

 

Коротко про цемент.

 

 

 

 

 

 


Цемент М400, М500 - цемент від виробника.

cement

Якщо Вам необхідно купити цемент  і  Ви шукали цемент М400, цемент М500, більш правильна назва якого портландцемент ПЦ400 і портландцемент ПЦ500 відповідно, то наша компанія в якості постачальника цементу - те що Вам потрібно. Компанія «Промбудпостач» реалізує цемент різних класів і марок для застосування у виробництві залізобетонних виробів, товарного бетону, і т.д.. Цемент поставляється в тарі (в мішках вагою 50 кг) різними способами доставки - залізничним транспортом, автотранспортом, також можливий самовивіз. Ціна цементу від торгової марки "Івано-Франківськцемент" Вас приємно здивує. Для того, щоб купити цемент в Івано-Франківську, зв'яжіться з нами або використовуйте форму замовлення цементу на сайті. Скористайтеся послугою доставка цементу та інших будівельних матеріалів. (Доставка цементу Івано-Франківськ).

Цемент в перекладі з латині (caementum) - «битий камінь, щебінь». Цемент являє собою в'язку речовину штучного неорганічного походження, як правило, це гідравлічна речовина і є одним з основних будівельних матеріалів.
При змішуванні цементу з простою водою, водними розчинами солей або з іншими рідинами він утворює пластичну масу, яка незабаром твердне і стає каменевидним тілом. В основному цемент використовується для виготовленні бетонних розчинів або інших будівельних сумішей.
Варто відзначити, що цемент володіє рядом переваг перед іншими в'яжучими мінеральними матеріалами такими як гіпс, повітряне і гідравлічне вапно. Основна його перевага стійкість і міцність.
Зазвичай цемент ділять на марки в залежності від міцності. Марки цементу, в основному, визначають за показниками межі міцності, коли відбувається стиснення двох половинок зразків (призм) розміром 40 * 40 * 160 мм, які готують з розчину цементу, в співвідношенні 1 до 3 з кварцовим піском.
В основному, марки виражають в числах 100-600 (з кроком 100), який позначає міцність при стисненні в 10-60 МПа (або 100-600 бар). Завдяки своїй міцності, цемент з маркою 600 прийнято називають «військовим», його вартість помітно більше марки 500. Відповідно, цей вид цементу зазвичай застосовують для будівництві військових об'єктів, бункерів, ракетних шахт і т.д. Крім цього, сьогодні прийнято ділити цемент на класи, в залежності від міцності. В основному, класи відрізняються від марок тим, що міцність тут виводять не як середній показник, а вимагають як мінімум 95% забезпеченості (це значить 95 зразків повинні відповідати 100 з заявленого класу). Клас цементу виражається в числах від 30 до 60, якими позначають міцність при стисненні і вимірюють в МПа. У наші дні, самим розповсюдженим вважається Портландцемент.
Який цемент використовувати: так портландцемент марки 400 з мінеральними добавками ПЦ 400 ідеальнио підходить для будівництва дач, котеджів, будинків та гаражів; для зведення різних будівель на Ваших присадибних ділянках, а також для малоповерхових забудов.
Портландцемент марки 500 бездодатковий (ПЦ 500 Д0) за ГОСТом 10178-85. Ця марка цементу призначена для виробництва бетонування дорожніх і аеродромних покриттів, залізобетонних шпал або спецмостових конструкцій, залізобетонних напірних і безнапірних труб, стояків опор високовольтних ліній електропередачі та інших масивів вимагають значної фортеці вироби.
Крім того є сульфатостійкий портландцемент марки М400 бездодатковий (ССПЦ 400 Д0) марка за ГОСТом 22266-94. Застосовується для виготовлення бетонних і залізобетонних конструкцій з вимогами до підвищеної корозійної стійкості. Найбільш часто цей цемент використовують у спеціальних видах будівництва, такому як: транспортне, гідротехнічне, меліоративне, і інших видах. Іноді його застосовують і як цемент загальнобудівельного використання.
На даному порталі ви можете купити цемент. Ознайомитися та вибрати потрібні вам види цементу.

Цемент в Чернівцях.Цемент з доставкою в Тернопіль. Цемент в Закарпатті.Купити цемент в Івано-Франківську.

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика