Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництва

Портландцемент Івано-Франківськцемент.

DSCN1760

Цемент заводу "Івано-Франківськцемен" портландцемент.

 

 

 

 

 

Цемент заводу "Івано-Франківсьцемент" м. Івано-Франківськ.

Цемент - це гідравлічна мінеральна в'яжуча речовина. По текстурі сам він являє собою сипучий матеріал. Його використовують для одержання в'яжучого розчину, при затвердінні якого перетворюється в камневидное тіло. Види: портландцемент, білий, швидкотвердіючий, водонепроникний розширюється, гідрофобний цемент та інш... Всього близько 16 видів.

Цемент розрізняють по марках, які визначають міцність і якість. Точніше сказати, марки визначають, яким саме межею міцності при стисненні володіє матеріал. Залежно від цього розрізняють марки М100, М200, М300 і т.д. до М 600. Цемент марки М600 є самим міцним (в основному використовується у військових цілях), а найпопулярнішим є марки М 400 і М500.

Необхідно виділити такі властивості цементу:

• Стійкість до морозу (в розчині цемент здатний віддавати і заморожуватися протягом певного періоду).
• Стійкість до корозії (протистояння фізичного і хімічного дії агресивних середовищ).
• Водостійкість (цемент є водостійким і може збільшуватися в об'ємі в процесі затвердіння).
• сульфатостійкий (є стійким до впливу середовищ, що мають у своєму складі сульфат-Іноню).
• самонапружених цементу (цементний камінь може напружувати закладену в нього арматуру).
• Усадка (зміна розмірів при затвердінні розчину).

Цемент використовується для виготовлення бетону, при монолітному будівництві, будівництві міцних об'єктів з бетону і Ж / Б, у всіх видах технічних робіт, при закладці фундаменту, для конструювання та з'єднання різних деталей.
Портландцемент

Портландцемент - гідравлічна зв'язуюча речовина, яку отримують ретельним перетирання портландцемнтного клінкеру (проміжний продукт у вигляді гранул) з гіпсом, і використанням спеціальних добавок. Порталандцементний клінкер - матеріал, що отримується шляхом випалення до спікання дрібнодисперсного однорідної маси (при t> 1480 ° C), що складається з вапняку і глини і опціонально з домішок (мергель, доменний шлак та інші). Шляхом випалу домагаються необхідного змісту в клінкері потрібних силікатів кальцію (портлантідов). Для контролювання часу схоплювання портландцемента в гранульоване сировину при помелі додають гіпс в кількості 1,5-3,5 відсотка (від маси цементу в перерахунку на SO3). За складом класифікують: портландцемент без добавок, портландцемент з мінеральними домішками, шлакопортландцемент та інші.

Швидкотвердіючий портландцемент

Швидкотвердіючий портландцемент у відмінності від звичайного має більш інтенсивне зростання міцності в перший період тверднення. Отримують його шляхом більш тонкої дисперсії клінкеру, або при використанні клінкеру підготовленого мінералогічного складу. Але, варто зауважити, що підвищення тонкощі подрібнення цементу не оптимально, у зв'язку зі зниженням продуктивності перемелюють обладнання і збільшення витрат електроенергії. У зв'язку з цим більш вигідним шляхом отримання швидкотверднучого цементу є регулювання мінералогічного складу клінкеру. Цемент з великим вмістом C3S і С3А (трьохкальцієвого силікату і трьохкальцієвого алюмінату), що значить не менше 60 відсотків, виявляється, швидкотвердіючими. При цьому вміст C3S за нормами має становити не менше половини, а С3А - від 8-ми до 10-ти відсотків. Прискоренню твердіння цементу в перший період допомагає крім усього зменшення вмісту в сировині активних мінеральних добавок. Їх вміст у такому цементі не повинен перевищувати 10 відсотків. Винятком з правила служать доменні гранульовані шлаки, наділені терпкими властивостями, у зв'язку з чим відсоток їх вмісту в кінцевому продукті може досягати 15-ти. За державним стандартом якості 28-добова міцність швидкотверднучого портландцементу (БТЦ) не підлягає регламентом і називається приблизною маркою 400. Різновидом БТЦ виступає особливо швидкотвердіючий цемент (ОБТЦ). Його відмінністю від БТЦ виражається більш інтенсивний темп наростання міцності в перший період тверднення. Отримання досягається таким же методом, як і БТЦ. Мінералогічний склад ОБТЦ є таким, що зміст C3S в ньому більше 60-ти відсотків, а С3А - не більше 8-ми відсотків. ОБТЦ згідно ГОСТ називають зразковою маркою 600.


 Цемент М400, але більш правильно сказати портландцемент ПЦ 400 - це матеріал, який широко використовується в житловому будівництві.

Маркування цементу по українським державним стандартом містить:

1) скорочена назва (наприклад, портландцемент - ПЦ);
2) тип цементу по речовим складом (наприклад тип II - портландцемент з мінеральними добавками від 6% до 35%);
3) підтип за змістом компонентів (наприклад підтип Б для ПЦ - зміст добавок від 21% до 35%);
4) буквену позначення добавок (наприклад Ш - гранульований доменний шлак);
5) числове значення стандартної міцності (наприклад 400 - марка 400 (цемент М 400))
6) далі при необхідності:
- Вид цементу по ранньої міцності (наприклад Р - швидкотвердіючий, тобто з високою ранньою міцністю)
- Позначення спеціальних добавок (наприклад ПЛ - пластифікуючих)
- Позначення Н для цементу на основі клінкеру нормованого складу.

Міцність цементу - найважливіша фізико-механічна характеристика. Грубо кажучи, числове значення т.зв. «Марки» у маркуванні цементу позначає здатність чинити опір певному навантаженні. Так «марка 400» «М400» «цемент М400» означає те, що стандартний зразок цементно-піщаного розчину в віці 28 діб стандартного твердіння повинен чинити опір навантаженню в 40 МПа (Н/мм2) без руйнування, тобто витримувати 392 кг на см2 своєї поверхні. Марка цементу не залежить від кількості добавок в ньому.

Взаємодія цементу з водою приводить до утворення нових гідратних речовин, що викликають схоплювання цементного тесту, твердіння цементного каменя. Склад новоутворень залежить від багатьох факторів, зокрема від хімічного, мінералогічного складу цементу, температури і введених хімічних добавок.

Вплив температури характеризує той факт, що підвищення (зниження) її на 10 ° С викликає скорочення (збільшення) строків тужавлення приблизно в 2 рази.

Застосування мінеральних добавок, в основному доменних гранульованих шлаків, дозволяє економити енергію - самий енергоємний компонент цементу - клінкер, також вирішувати питання утилізації побічних продуктів важкої промисловості та питання захисту навколишнього середовища.

Із збільшенням вмісту шлаку в цементах зменшується водопотрібность цементного тесту.

Із збільшенням вмісту добавок терміни схоплювання цементу подовжуються, а набрання міцності в ранньому віці сповільнюється. Однак застосування шлаку в цементі дає особливі переваги:

- Збільшується з часом міцність каменю;
- Подовжується «живучість» бетонних та розчинних сумішей - час, протягом якого з ними можна працювати;
- Знижується проникність бетону і розчину внаслідок щільної структури каменю;
- Знижується тепловиділення (в умовах підвищених температур і для масивних бетонних конструкцій, наприклад фундаментів)
- Зменшується інтенсивність виділення солі на поверхні;
 - Збільшується опір агресивних середовищ завдяки, зменшеному змісту трьохкальцієвого алюмінату і гідроксиду кальцію, а також зменшенню пористості цементного каменю.

ЦЕМЕНТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ЗАВОД

Цемент М400, М500 - цемент від виробника.

Якщо Вам необхідно купити цемент і Ви шукали цемент М400, цемент М500, більш правильна назва якого портландцемент ПЦ400 і портландцемент ПЦ500 відповідно, то наша компанія в якості постачальника цементу - те що Вам потрібно. Компанія «Промбудпостач» реалізує цемент різних класів і марок для застосування у виробництві залізобетонних виробів, товарного бетону, і т.д.. Цемент поставляється в тарі (в мішках вагою 50 кг) різними способами доставки - залізничним транспортом, автотранспортом, також можливий самовивіз. Ціна цементу від торгової марки "Івано-Франківськцемент" Вас приємно здивує. Для того, щоб купити цемент в Івано-Франківську, зв'яжіться з нами або використовуйте форму замовлення цементу на сайті. Скористайтеся послугою доставка цементу та інших будівельних матеріалів. (Доставка цементу Івано-Франківськ).

Цемент в Івано- Франківську.Купити цемент в Івано-Франківську.Доставка цементу.Цемент.Ціна на цемент.


2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика