Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництва

Газобетон газоблок клей для газобетону.

Газобетон аерок технологія будівництва.

Білий клей для блоків.

 

images
Являє собою клейову суміш білого кольору з підвищеними характеристиками міцності для укладання блоків з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння для тонкошарової кладки зовнішніх і внутрішніх стін (товщина швів від 1 мм до 3 мм).
Завдяки кольоровій однорідності кладки зменшується товщина внутрішнього оздобления, а також забезпечується виразшій архітектурний стиль без застосування додаткового зовнішнього оздоблення.


ВЛАСТИВОСТІ.


·    Запобігає утворенню «містків холоду»
·    Водостійкий
·    Морозостійкий
·    Тривалий час використання (протягом 2 годин)
·    Паропроникний


СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ.


Клей для блоків AEROC застосовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін з блоків з ніздрюватого бетону з точною геометрією. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка поверхні при укладанні блоків на клей здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В 2.6-22-2001.
Поверхня повинна бути без видимих руйнувань. В жарку пору року рекомендується зволоження поверхні кладки. Блоки перед кладкою необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії клейової суміші AEROC до поверхні. В холодний період температура поверхні повинна бути не менше О°С без обмерзання (дозволяється обігрівання поверхні перед виконанням робіт).
ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш затворити чистою водою з розрахунку в середньому 0,21-0,23 л на 1 кг сухої суміші і перемішати за допомогою мішалки або потужного дриля з насадкою до отримання однорідної маси. Витримати розчин 5 хвилин і знову перемішати протягом 1 хвилини. Для забезпечення зручності використання клейової суміші залежно від погодних умов дозволяється корегувати кількість води в межах 5,25-5,75 л. Потім клейова суміш рівним шаром укладається на всю поверхню блоків, що склеюється. Розрівнювання клею здійснюється зубчастим шпателем. Величина зубців повинна бути в межах від 5 мм до 8 мм. Блоки встановлюються на розподілену клейову суміш. При необхідності кладка може коректуватися за допомогою гумового молотка протягом 3 хвилин після укладання.
ПРИМІТКИ
 Технічні дані відносяться до температури +20 ± 2°С при відносній вологості 55±5%. За інших умов технологічні властивості клейової суміші можуть змінитися. Клей для блоків AEROC містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з ним необхідно берегти очі та шкиру. У разі попадання клейової суміші в очі їх слід промити водою і звернутися за допомогу до лікаря.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Рекомендується перший ряд кладки встановлювати на цементно-піщаний розчин, за допомогою якого ретельно вирівнюється основа. Окрім вищевикладеної інформації про застосування клею для блоків АЕRОС необхідно керуватися діючою нормативною документацією на проведення робіт з мурування. В холодний період, при температурі від -10°С до +5°С, необхідно використовувати зимовий варіант клейової суміші, що містить спеціальні протиморозні добавки, з маркуванням мішка відміткою «winter» (зима). В теплий період, при температурі від +5°С до +30°С необхідно використовувати клейову суміш з маркуванням мішка відміткою «summer» (літо). У разі використання матеріалів в умовах, не вказаних у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.
ЗБЕРІГАННЯ
 У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях - 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
УТИЛІЗАЦІЯ
Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.
УПАКОВКА
Суха суміш клею для блоків АЕRОС фасується в мішки по 25 кг.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами, органічними та полімерними модифікаторами.
Необхідна кількість води для замішування 5.25 - 5.75л води на 25 кг сухої суміші.
Температура основи: від 0°С до +30°С
Температура використання, °С:
літній варіант сумші «summer» (літо): від +5°С до +30°С
зимовий варіант суміші «winter» (зима): від-10°С до+5°С
Водоутримуюча здатність: 95%
Час використання розчинової сумішідо 2 годин
Відкритий час витримки клейового шару: до 15 хвилин
Час корегування кладки з блоків: до 3 хвилин
Витрата клею для блоків АЕRОС: 1,4 кг/м2 на 1 мм товщини шару
ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА
Виробник гарантує відповідність клею для блоків АЕRОС вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, виготовлення та способу нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії і рекламації приймає Виробник.

Зимові клейові суміші


Звичайні клейові суміші передбачені для використання при температурі вище +5 °С.
В зимних условиях при температуре воздуха ниже +5 °С необходимо использовать зимние клеевые смеси, в которые добавлены специальные противоморозные добавки. Мешки с такими смесями отмечены специальной маркировкой (снежинкой). Предназначены для использования в зимних условиях до -10°С.
Інструкція з використання:
Окрім вказаного в інструкціях, при використанні зимових сумішей слід також брати до уваги наступне:
·    По можливості зберігати мішки з сумішами в приміщенні, що опалюється.
·    Використовувати теплу воду (максимум 60°С) і змішувати клейову суміш в теплому приміщенні. Температура готової суміші повинна перевищувати +10 С.
·    До і після використання тримати клейові каретки в теплій воді, ізолювати посуд, що використовується для приготування клейової суміші і по можливості захищати робоче місце від вітру.
·    Час використання підігрітої суміші складає 30 хвилин.
·    Час застигання суміші, що нанесена на кладку – максимум 5 хвилин.
·    Блоки AEROC, що використовуються для кладки і арматура для швів не повинні бути замерзлими, засніженими або мокрими.
·    Блоки бажано заздалегідь підігріти хоч би до температури +1 °С.
Відповіді на запитання.
Де можна купити  продукцію AEROC?
Придбати продукцію AEROC за готівковим розрахунком Ви можете зателефонувавши на номера телефону     066 713 17 53,   098 387 24 47, 063 478 20 30.
Чи потрібно залучати кваліфікованих фахівців для виконання робіт по кладці газобетонних блоків AEROC?
Оскільки зведення газобетонних стін не містить в собі підводних каменів, а навпаки, є досить очевидним процесом, як на етапі проектування, так і на стадії будівництва – питання про підвищення ефективності будівництва за рахунок залучення спеціалізованих організацій навіть не піднімається. Коробка дачного будинку з газобетону може бути спроектована і зведена з використанням мінімального набору відомостей, опублікованих на нашому сайті. Для проектування і будівництва відповідальніших будівель і споруд чинне законодавство вимагає від виконавця наявності ліцензії.
Який інструмент потрібний для роботи з газобетоном AEROC?
Достатній набір ручного інструменту:
·    відро для приготування клейового розчину;
·    зубчастий шпатель або ківш для нанесення клею;
·    ножівка з крупним зубом для розпилювання блоків по місцю;
·    крупний наждак для вирівнювання нерівностей;
·    щітка-змітка.
Чи можна використовувати для кладки газобетонних блоків цементно-піщаний розчин?
Взагалі-то так, можна. Але використання товарного розчину призведе до збільшення трудомісткості робіт, збільшаться витрати матеріалів (не лише за об'ємом, але і за вартістю) і, що найнеприємніше, – товсті шви розчинів утворюють містки холоду, що збільшують загальні тепловтрати через стіни на 10-30% залежно від товщини швів. А таке зростання тепловтрат зведе нанівець головну перевагу блоків AEROC – можливість будувати одношарові стіни, що не вимагають додаткового утеплення.
Чи потрібно армувати кладку? Як це робити?
В більшості випадків армувати кладку в малоповерховому будівництві немає необхідності. Випадки, коли таке армування бажане, розглянуті у нас на сайті. Єдине важливе уточнення: не треба для армування використовувати сталеві кладочні сітки. Поперечні стрижні цих сіток – це високо теплопровідні включення, що різко знижують теплотехнічну однорідність кладки. І якщо потреба в армуванні виникає, використовувати для нього слід скло волоконні сітки або одиночні арматурні стрижні, що укладаються в подовжні штроби.
Якої товщини стіна з газобетону потрібна за умов нашого клімату?
При щільності газобетонних блоків 400 – 500 кг/м? (і при кладці на тонкошаровий клей) для будинку для постійного мешкання в Київському регіоні досить товщини стіни 300 – 375 мм без будь-якого додаткового утеплення. Якщо будинок призначений для сезонного мешкання і періодичних виїздів взимку – товщину стіни доцільно зменшити до 200 – 250 мм.
Чим утеплювати кладку?
Якщо ж через певні причини виникає необхідність додатково утеплювати газобетонну стіну, робити це краще всього з використанням паро проникних мінераловатних утеплювачів – вони забезпечать оптимальний режим експлуатації стіни.


Армування стін та деформаційні шви.


Зовнішні впливи (перепади температури і вологості) викликають об'ємні деформації в матеріалі – теплові розширення/звуження, вологісні усадка/набухання. Це призводить до виникнення внутрішньої напруги в конструкціях. Ніздрюватий бетон має досить низький опір розтягуючій напрузі, тому висихання і пониження температур можуть призвести до утворення тріщин. Причиною виникнення тріщин може також стати недостатня жорсткість фундаменту. Волосяні тріщини, що утворюються, не впливають на несучу здатність кладки, але можуть зіпсувати зовнішній вигляд оздобленої поверхні і призвести до локальної повітропроникності стін.
При правильному проектуванні і будівництві утворення тріщин можна уникнути. Для цього кладка розділяється на фрагменти деформаційними швами або армується. В якості додаткового захисту від тріщин може бути використане армування оздоблювальних шарів скловолокнистою сіткою – цей захід запобіжить виходу тріщин на поверхню.
Схема армування навантажуваних стін.

gazabeton 2

Армування
Уникнути утворення тріщин допомагає армування. Подовжня арматура бере на себе розтягуючі навантаження, що виникають при усадкових і температурних деформаціях, дозволяючи збільшувати відстань між деформаційними швами.
Арматура закладається в шви кладки або в спеціально влаштовані армопояси. Оскільки блоки AEROC призначені для укладання на тонкошаровий клейовий склад, для арматури у верхній поверхні блоків прорізаються штраби. Для штраблення можна використовувати як електричний, так і ручний інструмент. Точні місця розташування і тип армування повинні вказуватися в проекті на конкретну будівлю.
У загальному випадку слід армувати:
·    довгі стіни, що піддаються бічним навантаженням (наприклад, вітер або тиск грунту для заглиблених стін);
·    фрагменти конструкцій з підвищеним навантаженням;
·    перший ряд блоків на фундаменті;
·    ряд блоків під віконними отворами (на ширину віконного отвору плюс 900 мм в кожну сторону від отвору);
·    зони спирання перемичок (по 900 мм від краю отворів).
Арматура дає можливість обмежити появу тріщин в кладці. Для армування стін з блоків AEROC ми рекомендуємо використовувати арматуру класу А-ІІІ діаметром 8 мм. При армуванні важливо спочатку заповнювати штраби клейовим розчином і лише потім укладати в них арматуру – це забезпечить наявність навколо арматури захисного шару розчину. Розташовувати арматуру слід на відстані близько 60 мм від країв блоку.
При армуванні кладки товщиною 250, 300, 375 мм в кожен рівень, що армується, укладаються два прутка арматури, при товщині кладки 200 мм і менш – один.
Не можна допускати наскрізного проходження арматури через деформаційні шви.
Деформаційний шов
Оскільки кожна будівля своєрідна по своїй конструкції, неможливо дати чітких і універсальних рекомендацій по розміщенню деформаційних швів. Необхідність їх влаштування і точне розташування повинні вказуватися в проектах на конкретні будівлі. У загальному випадку деформаційні шви слід розташовувати:
·    між фундаментом і стінною кладкою з використанням бітумних рулонних матеріалів;
·    між теплою і холодною стінами;
·    при зміні товщини стіни;
·    у неармованих стінах завдовжки більше 6 м (подовжнє армування стін дає можливість збільшувати відстань між деформаційними швами);
·    при перетині довгих несучих стін;
·    у місцях з'єднання з колонами або конструкціями з інших матеріалів;
·    у місцях різкої зміни висоти стіни.
Ущільнення деформаційних швів
Деформаційні шви ущільнюються мінеральною ватою або пенополіетиленом. Зі сторони приміщення шви герметизуються еластичними паронепроникними матеріалами, із зовнішнього боку – атмосферостійкими герметиками або нащільниками. Облицювальний матеріал не повинен перекривати деформаційний шов.


Вибір товщини стіни.


Яку товщину стіни обрати
В останнє десятиріччя широкого поширення набула ідея, що будь-який будинок треба б "утеплювати". Тобто - спочатку побудувати стіни, а потім, додатково, чим-небудь їх ще і доповнити, для «теплоізоляції».
Ми пропонуємо вам матеріал для одношарової стіни. І ми стверджуємо, що ідея про необхідність тотального «доутеплення» помилкова.
Обгрунтуємо це твердження двома аргументами.
Перший. Завдання утеплення - понизити витрати на опалювання. Комфортність мешкання забезпечується стіною в один - півтори цеглини або 120 - 150 мм газобетону щільністю 400-500 кг/м?. Це важливо усвідомити. Утеплення - питання економічної доцільності. Ні більше, ні менше. Окупність вкладень в утеплення побудованої «коробки» має бути підтверджена економічним розрахунком.
Другий. Теплопровідність матеріалів в першу чергу залежить від їх щільності і майже лінійно змінюється в діапазоні 200-1000 кг/м?. Подальше зменшення щільності утеплювачів знижує їх теплопровідність несуттєво (з 0,05 до 0,03 Вт/м.К). Тому потрібно розуміти – чим легше матеріал стін, що несуть, тим менша його товщина забезпечить достатність теплового захисту. При цьому «чарівних» утеплювачів не буває. Газобетон щільністю 400 кг/м? і товщиною 300 мм володіє таким же термічним опором як 100-150 мм мінвати або спінених полімерів. Стіна з легкого (до 500 кг/м?) бетону завтовшки 30-40 см абсолютно самодостатня. Утеплювати її має сенс лише з метою доведення свого будинок до стану енергопасивності, який передбачає в першу чергу вдосконалення інженерних систем, а не тупого нарощування «теплової броні».
Отже, яку товщину стіни обрати?
Якщо Ви збираєтесь будувати дачний будинок для сезонного мешкання з весни по осінь і для рідких наїздів взимку на вихідні, то робити газобетонні стіни масивніше 100 кг/м? не має сенсу. Взимку вони споживають багато часу і енергії на своє прогрівання, а в теплий сезон не принесуть відчутного ефекту. Тому досить використовувати блоки завтовшки 200 - 250 мм.
Якщо Ви будуєте будинок для постійного мешкання, тоді має сенс зробити стіни трохи товщими - більш інерційними і менш тепло передаючими. Відповідно до норм проектування теплового захисту (ДБН В.2.6-31:2006 "Теплова ізоляція будівель"), що діють, для всіх температурних зон України досить одношарової стіни з блоків AEROC Ecoterm завтовшки 300 мм із зовнішнім оздобленням з «теплої» штукатурки завтовшки 10-15 мм. Часто використовують і товщі блоки 375 мм. Стіна з них виходить майже на чверть «теплішою», ніж передбачено будівельними нормами. Це може бути виправдано при довготривалій експлуатації.
Фактична щільність блоків AEROC Ecoterm - менше 400 кг/м?. Їх теплопровідність в сухому стані складає менше 0,1 Вт/м.0С. У реальних умовах експлуатації, через рік - два після закінчення будівництва, коли всі матеріали в будівлі підсохнуть і набудуть сталої вологості, теплопровідність кладки складе приблизно 0,11 - 0,12 Вт/м.°С. Тобто опір теплопередачі (R0) зовнішньої стіни з блоків (з врахуванням оздоблювальних покриттів) складе більше 2,8 м? °С/Вт для блоків Ecoterm 300 і більше 3,5 м? °С/Вт для блоків Ecoterm 375.

Паз-гребінь

Паз-гребінь - це очевидна новинка на українському ринку. Тому, коли будівельники вперше стикаються з блоками AEROC, у безпосередніх виконавців виникає низка однотипних запитань.
Перший - як «позбавитися» від вертикальних гребенів, що опинились в процесі кладки на зовнішніх кутах будівлі або усередині віконних і дверних отворів. Відповідь - гребені зручніше затерти, ніж відпилювати. Для роботи з будь-яким газобетоном необхідно чотири види ручного інструменту: пила, терка, штраборіз, щітка, засіб нанесення клею (совок, каретка, шпатель.). Терка для газобетону є звичайною штукатурною теркою з наклеєним на її робочу поверхню наждачним папером з величиною зерна 24 мм. З її допомогою видалення гребенів відбувається в декілька рухів.
Другий - це нанесення клею на вертикальні грані. Взагалі, якщо передбачається подальше шпаклювання або обштукатурювання газобетонної кладки з двох сторін, а кладка ведеться з подовжнім армуванням, то заповнення клеєм вертикальних швів не потрібне. Проте, якщо передбачається, що хоча б одна з поверхонь стіни не зарівнюватиметься «мокрим» способом, то проклеювати вертикальні шви необхідно. При цьому наноситься клей не на центральну пазогребневу зону блоку, промазуються лише зовнішні смуги торцевої поверхні блоків AEROC - дві смужки завширшки близько 50 мм із зовнішньої і з внутрішньої сторін.
 

Підготовчі роботи.
 

Газобетонні блоки AEROC перевозять на піддонах, упакованими в термоусадочну плівку.

Для уникнення зсуву в ході транспортування піддони в кузові автомобіля закріплюються стропами, завдяки чому унеможливлюється пошкодження блоків.     
Піддони з газобетонними блоками повинні зберігатися в штабелях не більше двох ярусів по висоті на горизонтальній площині з міцним покриттям.
Завантаження і підйом піддонів виконується за допомогою спеціальної траверси або м'якими стропами на вирівняну і ущільнену площину складування. Рекомендуємо при тривалому зберіганні газобетонних блоків на будівельному майданчику видалити пакувальну плівку з бічних поверхонь палети.  Ковпак, що залишится, збереже поверхню газобетонних блоків від перезволоження. Роботи по укладанню газобетонних блоків AEROC виконуються при температурі повітря і основи від +5 С до +25 С. При температурі вище +25 С поверхню блоків слід рясно зволожувати водою.

При роботі в холодну пору року для кладки газобетонних блоків використовується клей із спеціальною протиморозною добавкою, що дозволяє виконувати роботи при температурі повітря до -10 С.

Підготовка будівельного майданчика і об'єкту
До початку робіт по зведенню стін з блоків AEROC необхідно:
·    виконати освітлення робочих місць;
·    підготувати майданчики для складування блоків;
·    організувати місце для розміщення закритого складу матеріалів (для сухих розчинних сумішей);
·    завезти на об'єкт і підготувати до експлуатації устаткування, прилади, інструмент, інвентар, а також засоби підмощування, в кількості встановленій ППР;
·    встановити монтажний кран або підйомник;
·    завести на об'єкт блоки з ніздрюватого бетону і сухі розчинні суміші з розрахунку п'ятидобової потреби;
·    виконати геодезичне розбиття осей будівлі на місцевості (планову і висотну), вказати абсолютну відмітку нульового горизонту (рівень чистої підлоги першого поверху);
·    виконати облаштування фундаментів під стіни і гідроізоляцію згідно проекту;
·    навчити робітників способам приготування розчинів з сухих сумішей і ведення кладки стін;
·    провести інструктаж і ознайомлення робітників із способами і прийомами безпечного ведення робіт і організації робочого місця.
Засоби підмощування

Для виконання кладочних робіт необхідно застосовувати засоби підмощування. При висоті кладки до 6-8 м використовувати ліси будівельні, підмости тощо.
Кладка блоків
Оптимальний температурний режим для проведення робіт по укладанню газобетонних блоків AEROC від +5 ?С до +25 ?С. При температурі вище +25 ?С поверхню блоків бажано рясно зволожувати водою. При роботі в холодну пору року для кладки газобетонних блоків використовуйте клей Аeroc із спеціальною протиморозною добавкою, що дозволить проводити роботи при температурі повітря до -10 ?С.
Між фундаментом (або цоколем) і газобетонною кладкою необхідна відсічна горизонтальна гідроізоляція, що забезпечує захист від вологи. В якості гідроізоляції можуть використовуватися рулонні бітумні матеріали (наприклад, руб ероїд) або спеціальні гідроізоляційні поліцементні розчини на основі сухих сумішей.
У випадку, якщо поверхня фундаменту не ідеальна, на основу нанесіть вирівнюючий шар цементно-піщаного розчину, в співвідношенні 1:3. Якщо несуча здатність блоків у розрахунку використовується не більш, ніж на 2/3 - має сенс вирівнюючий шар розчину робити не суцільним, а з розривом - це понизить тепловтрати через шов кладки.
Укладанню першого ряду блоків слід приділяти максимум уваги. Задавши першим рядом кладки рівну горизонтальну поверхню, ви максимально полегшите укладання подальших рядів.
·    Підготовка поверхні основ газобетону. Виконується нівелювання поверхні основи або перевірка рівності за рівнем. На укладений розчин укладають перший ряд блоків AEROC. Можливу різницю у висоті кладки легко усунути за допомогою розчину. При укладанні першого ряду блоків AEROC необхідно працювати особливо ретельно – цей ряд є "фундаментом" для всіх подальших рядів. Після укладання першого ряду блоків AEROC необхідно видалити всі нерівності за допомогою рубанка, потім слід змести пил і дрібні уламки.
·    Установка маякових блоків AEROC і натягування причального шнур. Виконується нівелювання кутів і примикань по периметру стіни і установка кутових маякових блоків. Каменярі натягують на рівні верху маякових блоків, на відстані 2-3 мм від бічної грані, шнур-причалювання і закріплюють його. Для усунення провисання шнура при значній довжині стіни (простінка) встановлюють проміжні маякові блоки. При перестановці шнура, його прив'язують на цвяхи, закріплені в шов кладки.
·    Приготування розчинної суміші AEROC. Перед укладанням блоків AEROC необхідно приготувати розчин з сухої суміші. Змішування рекомендується виконувати механічним способом (міксером, дрилем з насадкою тощо), шляхом поступового додавання сухої суміші в заздалегідь відміряну кількість води кімнатної температури, при постійному перемішуванні до здобуття однорідної маси. В процесі ведення робіт необхідно час від часу перемішувати готовий розчин для підтримки однорідності його консистенції. Установка блоку AEROC на нанесений розчин має бути здійснена за час не більше 15 хвилин. У холодну пору року для кладки першого ряду блоків AEROC в якості вирівнюючого шару застосовується розчин кладки з протиморозними добавками.
·    Розмітка і заготівля газобетонних блоків AEROC. Розмітка виконується по осі стіни місця розташування прийомів, місць примикань внутрішніх стін до зовнішніх. Після цього беруться блоки з піддону, поданого до місця укладання (на одному піддоні 1,44 м? или 1,344 м? блоків), і розкладаються для кладки стін одного ряду уздовж осі стіни. Для перев'язки швів вертикальних обмежень, місць примикання і перетину стін, простінків потрібні неповномірні блоки AEROC. Каменярі готують такі блоки на робочому місці за допомогою ручних інструментів: пили-ножівки (механічної стрічкової пили, електропили) і розмічального косинця.
·    Укладання газобетонних блоків AEROC. Перемішана суміш розчину наноситься рівномірно за допомогою зубчастої гребінки (гладилки) на раніше укладені блоки AEROC. В разі застосування стінових блоків AEROC прямокутної форми, розчин наноситься на стиковий і горизонтальний шви. В разі застосування стінних блоків Aeroc пазогребневої форми, розчин наноситься на горизонтальний шов і частково на бічні зони торцевої поверхні. Після цього укладають і притискають наступний блок. Величина зубів гребінки 4-5мм.Товщина шва між блоками не повинна перевищувати 3 мм. Кладка блоків ведеться з перев'язкою в пів блоку. Виступаючий з шва розчин не затирається, а видаляється за допомогою кельми. Після укладання кожного ряду блоків Aeroc їх вирівнюють за допомогою терки або рубанка, а потім щіткою змітають пил і дрібні уламки. Після укладання блоків одного ряду натягається причальний шнур для наступного ряду кладки. Вузли примикань зовнішніх і внутрішніх стін примикання віконних і дверних отворів, виконуються згідно з робочими кресленнями проекту. Стіни з блоків AEROC повинні мати гідроізоляцію в місцях їх примикання до цоколя, підлоги першого поверху і підвалу.
·    Армування газобетонної кладки. Необхідність армування і місця розташування арматури визначає проектувальник. Обов'язково слід армувати: •довгі стіни, для яких потрібно забезпечити опір бічним навантаженням (вітер); • частини стіни із збільшеним навантаженням; • перший ряд блоків на фундаменті; • нижній шов віконних отворів (не менше 900 мм в обидві сторони від отвору); • опорні поверхні перемичок (900 мм). В якості арматури для швів в стінах з блоків AEROC рекомендується використовувати арматуру A-III, діаметром 8 мм. Для укладання арматури в блоках прорізаються пази, які заповнюються блоковим клеєм перед укладанням арматурних стрижнів. Після цього арматурні стрижні вдавлюються в заповнені клеєм пази так, щоб вони були повністю покриті клеєм. Відстань шовного арматурного поясу від зовнішньої поверхні блоку AEROC має бути близько 60 мм.
·    Перевірка правильності ведення кладки. Після укладання кожного ряду блоків AEROC необхідно перевірити правильність їх установки. Правильність закладки кутів будівлі контролюють дерев'яним куточком, горизонтальність – правилом і рівнем. Для цього правило кладуть на кладку, ставлять на нього рівень і, вирівнявши його по горизонту, визначають відхилення кладки від горизонталі. Якщо воно не перевищує встановленого допуску, відхилення усувають при кладці подальших рядів. Через 2-3 ряди по висоті рівність кладки перевіряється нівеліром. Вертикальність поверхонь стін і кутів кладки перевіряють рівнем і схилом. Відхилення, що не перевищують допустимі, виправляють при подальшій кладці поверху. Відхилення осей конструкції усувають в рівнях міжповерхових перекриттів. Довжину простінків перевіряють метром (рулеткою).

 

 

Вигідні умови співпраці по доставці газоблоків. Придбавши газоблоки у нас в подарунок  клей, інструменти по собівартості. Газоблоки, газобетон АЕРОК ідеальні по відношенню до геометрії блока гарантія якості 100%. Супер ціни на газоблоки з доставкою. Спішіть замовити газобетон аерок, купуйте якісний газоблок . Потрібен газоблок дзвоніть 066 713 17 53  098 387 24 47. Хочете придбати газоблоки ми чекаємо на Ваш дзвінок. Купити дешево газоблоки аерок газобетон. Газобетон недорого з доставкою по області. Низькі ціни на газоблоки аерок з доставкою. Газоблок по доступним цінам у вашому регіоні. Шукаєте газоблоки, хочете придбати газобетон, звертайтесь до нас будемо раді допомогти Вам купити гзоблоки по вигідним цінам з доставкою прямо до будівельного майданчика.
Выгодные условия сотрудничества по доставке газоблоков. Приобретая газоблоки у нас в подарок клей, инструменты по себестоимости. Газоблоки, газобетон АЭРОК идеальнии по отношению к геометрии блока гарантия качества 100%. Супер цены на газоблоки с доставкой. Спешите заказать газобетон Аэрок, покупайте качественный газоблок. Нужен газоблок дзвоните 066 713 17 53 098 387 24 47. Хотите приобрести газоблоки, мы ждем Вашего звонка. Купить дешево газоблоки Аэрок газобетон. Газобетон недорого с доставкой по области. Низкие цены на газоблоки Аэрок с доставкой. Газоблок по доступным ценам в вашем регионе. Ищете газоблоки, хотите приобрести газобетон, обращайтесь к нам, будем рады помочь Вам купить гзоблокы по выгодным ценам с доставкой прямо к строительной площадке.Газобетон, газобетон блок, газоблок Газобетон.дом из газобетона.газобетон цена.производство газобетона.купить газобетон.куплю газобетон.строительство из газобетона.газобетон блок.строительство дома из газобетона.клеи для газобетона.стены из газобетона.кладка газобетона.аэрок газобетон.каховка газобетон.стоимость газобетона.форум газобетон.газобетон отзывы.газобетон завод.газоблок.газоблок цена.куплю газоблоки.купить газоблок.газоблоки киев.газоблоки обухов.кладка газоблока.газоблоки характеристика.дом из газоблока.газоблок Харьков.укладка газоблока.газоблок бровары.пеноблок или газоблок.производство газоблока.газоблок aeroc.продажа газоблока.газоблоки заводы.газоблок отзывы.газоблок в Киеве.газоблокипроизводители.сколько стоит газоблок.газоблок кирпич.стоимость газоблока.продам газоблоки.газоблок Купянск.газоблоки фото. где купить газоблоки.автоклавный газоблок. автоклавный ячеистый бетон.аерокаэрок березань.газоблоки обухов.ячеистые блоки.ячеистый бетон.ячеистыйблоки из ячеистого бетона.автоклавный ячеистый бетон.Газобетонные.газобетонные блоки.газобетонные блоки цена.куплю газобетонные. Блоки.Купить газоблоки в Луцьку.Газоблок з доставкою в Луцьку.Луцьк купити газоблок з доставкою.Купити газоблоки в Луцьку.Газобетон характеристики отзиви.Газобетон размери.

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика