Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництва

Вибір газоблоків.

Як клімат впливає на нашу поведінку в домі?

acc stack


Взимку ми витрачаємо енергію на обігрів будинку, а влітку - знову витрачаємо енергію на його охолодження. Чим більше природа задає відхилення від комфортної для нас температури, тим більше зусиль потрібно на її підтримку в будинку. Газоблоки в будь-якому випадку забезпечують економію цих витрат, завдяки малій теплопровідності. А якщо ще й правильно підібрати товщину стін - можна надовго забезпечити собі комфорт і мінімізацію витрат на обігрів або кондиціонування будинку.
Як вибрати розмір і щільність газоблоків.
Від товщини і щільності газоблоку, з якого будуть зовнішні стіни Вашого будинку, залежить наскільки будинок буде теплим. Розміри газоблоків для зовнішніх стін бувають від 200 мм до 600 мм, причому стандартів, як таких, немає. Різні виробники пропонують власні розміри, які не завжди збігаються.
Підібрати оптимальну товщину стіни в залежності від кліматичних умов, доцільно будувати різні будинки за ступенем теплозбереження.
Вибрати оптимальну щільність газоблоку. Газоблоки, зроблені з автоклавного бетону мають кілька видів щільності. Як провило виробники пропонують стандартний набір газоблоків по щільності.
Можливо, ви вже прийняли рішення про товщину стін. Часто, коли ми шукаємо будівельний матеріал, у нас на руках є типовий проект будинку із зазначенням матеріалу і його товщини. Але якщо ви готові подумати і обговорити варіанти зі своїм проектантом, то з нашого досвіду радимо вам це зробити. Справа в тому, що в типові проекти, як правило, закладають усереднений розмір стін, який більш-менш має підійти для будь-якого клімату. Але у випадку з газоблоки, що відрізняються високою теплоізоляцією, при «середньої» товщині стін вам буде спекотно на півдні, але недостатньо тепло на півночі країни. В Україні випускають газоблоки товщиною від 200 до 600 мм. Якщо будувати під Києвом і далі на північ, є сенс зробити стіни товстіший. А якщо в Миколаєві чи Харкові (не кажучи вже про Крим), то можна помітно заощадити на товщині газоблоків.

Регіони України в яких зовнішня стіна з блоку "АЕРОК" не потребує додаткового утеплення.  Дивитись...

Купить газоблоки в Виннице, доставка газоблоков в Вінницьку область, Цена на газобетон с доставкой, Газоблоки аерок Вінниця, Купити газоблокі Вінниці, аерок Вінниця газоблоки. Газоблоки в Виннице. Газоблоки аерок.

-1budowa domu-energooszczednego 1Параметри якосі газобетону.

Дуже важливим параметром якості газобетонного блоку є точність дотримання його розмірів. Сучасний завод AEROC, розташований в р. Березань Київської області - перший в Україні завод з виробництва автоклавного газобетону нового покоління, випускає продукцію з погрішністю в розмірах не більше 1 мм. Це є дуже високим показником і надзвичайно зручно при будівництві. Розчинні прошарки між блоками є більш теплопровідними, ніж самі блоки, а значить, якщо блоки будуть нерівними і неспівпадання розмірів доведеться компенсувати за рахунок періодичного потовщення шару розчину, постраждають теплоізоляційні властивості всього будинку. До того ж при облицюванні такої стіни доведеться збільшувати і шар штукатурки, щоб згладити нерівності. При використанні блоків з точними розмірами кладка може здійснюватися на так званий «клей». Він робиться з сухої суміші шляхом додавання в неї води безпосередньо перед початком робіт. При застосуванні такого клею шви в кладці мінімальні і стіна виходить практично монолітною. Якщо розміри блоків дотримані, також точно виконана стінова кладка, облицювальна плитка може бути викладена безпосередньо на стіну без попереднього вирівнювання шаром штукатурки. Всі підприємства виробляють газобетон з різними характеристиками, тому при виборі блоків для будівництва потрібно звертати увагу на найбільш значимі з них. Самими важливими характеристиками є щільність і міцність. (Усадку при висиханні і морозостійкість поки беремо до розгляду.) Оскільки щільність з міцністю не пов'язані безпосередньо, вибирати щільніші блоки тому що вони нібито «міцніше», не можна. При виборі блоків увагу слід звертати на обидві найважливіші характеристики: і на щільність, як міру теплопровідності, і на міцність, як міру несучої здатності. Застосовуючи конструкції з газобетону, ви забезпечуєте своєму будинку і іншим будовам цілий ряд істотних переваг перед традиційними будівельними матеріалами. Переваги кам'яних будинків з автоклавного газобетону в порівнянні з дерев'яними будинками з бруса.
Кам'яні стіни з автоклавного газобетону не горять і мають високу вогнестійкістю (3-7 годин).
 Завдяки низькій теплопровідності стіна з автоклавного газобетону слабо прогрівається, навіть при контакті з відкритим вогнем, тому каміни і печі можуть примикати до таких стін, а всередині стін можна прокладати димові та вентиляційні канали.(Дерев'яні стіни, навіть просочені спеціальними засобами, відносяться до горючих матеріалів. Кам'яні стіни з автоклавного газобетону не гниють, не бояться цвілі і води Цього не можна сказати про дерев'яні стіни, які треба захищати від вологи, сонця, вогню, грибка (цвілі, синяви і гнилі), комах і т. п.
Для захисту дерева використовуються потужні хімічні речовини антисептики і огнебіосостави, які, однак, не гарантують 100% результату.Дешевий газоблок с доставкой.
Кам'яні будинку з автоклавного газобетону більш екологічні, ніж дерев'яні будинки.
Автоклавний газобетон - екологічний чистий матеріал, який виробляється з екологічно чистої сировини: піску, вапна, цементу і води. Він не містить шкідливих хімічних сполук і не вимагає будь-якої спеціальної обробки токсичними складами для збільшення терміну експлуатації будівлі.
Реальна екологічність сучасних дерев'яних будинків, при застосуванні лаків і просочень для обробки і збереження будинку, а також сучасної хімії при його експлуатації, викликає великі сумніви.
Будівництво кам'яного будинку з автоклавного газобетону можна здійснити за один сезон, дерев'яний будинок будується мінімум в два етапи, що займає 2 роки.
Це пов'язано з тим, що внаслідок природної вологості деревини, будинок з бруса дає усадку. Після зведення, зрубу необхідно дати осісти. Осадка може досягати 10%. У свою чергу вологісний усадка автоклавного газобетону складає менше 0,03% (<0,3 мм / м).
Наслідком значної усадки дерев'яних стін є наступні негативні моменти:Тріщини в кожній колоді, брусі.

Вихід вологи походить від серцевини колоди, і найбільша частина вологи іде по шляху найменшого опору. Місця найбільш наближені до серцевини відчувають при цьому колосальне навантаження, в результаті чого відбувається розрив деревини у вигляді тріщин, через які згодом випаровуються залишки вологи.
Погана Вітроізоляція через тріщин. Потрібен обробка всіх швів.Значний перекіс дверних і віконних прорізів.Цена на газоблоки в Луцьку. Доставка газоблоков в Волинскую обл. Дерев'яні будинки з клеєного бруса позбавлені багатьох недоліків будинків з оциліндрованої колоди і профільованого бруса - у них немає усадки, не потрібно конопатка, при правильному профілі бруса і збірці немає щілин у стінах, і вітер через них не дме. Можна обійтися без внутрішньої обробки. Проте теплопровідність клеєного бруса відрізняється від звичайного незначно - при товщині стін 200-250 мм такі будинки холодні. При цілорічної експлуатації вимагають серйозного утеплення зовні. Додатковим ризиком є якість і екологічність клеєного бруса, використовуваного при будівництві. Крім того не слід забувати, що клеєний брус - один з найбільш дорогих будівельних матеріалів. Газоблок АЕРОК пакетований,білий, автоклавний газобетон, газобетонні блоки, ціна на газоблок в регіонах України, Газобетон AEROC (Обухів, Березань);Купити газоблок Закарпаття. Стоунлайн м. Бровари, Газобетон АСС (Нова Каховка); газоблок білий автоклавний D-600 (Суми,) Куп'янськ. Доставка на об'єкти будівництва по всій Україні. Цена на газоблок в Закарпатье. Гнучкий підхід до кожного клієнта. Прямі доставки від виробника. AEROC (Обухів, Березань). Куп'янськ. низькі ціни. Газобетон AEROC (Обухів,Березань); СТОУНЛАЙТ (Бровари), Газобетон АСС (Нова Каховка); газоблок білий автоклавний, gazobeton, Купянск. Низькі ціни на газоблок . 066-713-17-53, 098-387-24-47


Газоблоки в Виннице, доставка газоблоков в Вінницьку область, Цена на газобетон с доставкой,Газоблоки аерок Вінниця,Купити газоблокі Вінниці,аерок Вінниця газоблоки,Газоблоки (виннице, Винница, Вінниця, Жмеринка), цены, фотографии.
 — Газоблоки, Газобетон продаж виробництво газоблоків виннице, Винница, Вінниця, Жмеринка. — Продам газобетон у в виннице, в Винница, в Вінниця, в Жмеринка, Газобетонаа высокого качесва. Плотность 300-600. Стеновой, перегородочный, все размеры. Доставка с завода. . Клей для газобетона. Инструменты для газобетона. — Цены на газобетон AEROC (Аэрок) у в у Винница, в виннице, Винница, Вінниця у Жмеринка, у Казатин, у Могилев-Подольский: — AEROC, Аэрок, Аерок EcoTerm виннице, AEROC, Аэрок, Аерок Classic виннице, в Винница, в Вінниця, AEROC Element, AEROC Econom виннице. — Газобетон, газоблок. Купить газобетонные блоки в виннице, в Винница, в Вінниця, цены. — ЦІНА НА ГАЗОБЕТОН, ГАЗОБЛОКИ виннице, в Винница, в Вінниця. ПРОДАЖ НАЯВНІСТЬ ТЕРМІН ЯКІСТЬ. 

Список населених пунктів Вінницькій області, ми доставляємо, тут можна купити, дізнатіся Яка ціна на газоблок (газобетон), піноблок (пінобетон) з доставкою.

 

Агрономичное, Бабин, Балки, Бар, Бершадь, Бохоники, Браилов, Брацлав, Бродецкое, В. Киреевка, Вапнярка,
 Великий мытник, Вендичаны, Вилы, Винница, Винницкие хутора, Войтовка, Вороновица, Вышеольчедаев, Гавришовка, Гайсин, Глуховцы, Гнивань, Гоноривка, Городковка, Дашев, Дашев, Деребчин, Джурин, Дзыговка, Жабелевка, Ждановка, Жмеринка, Журавлевка, Зарванцы, Иванов, Иллинцы, Ильинцы, Иосиповка, Казатин, Калиновка, Калиновка вторая, Каменногорка, Капустин, Кирнасивка, Клембовка, Ковалевка, Козятин, Копайгород,
 Корделевка, Красное, Красноселка, Крыжополь, Ладыжин, Липовец, Липовец, Литин, Лука- мелешковская, Малый мытник, Махаринцы, Михайловка, Могилев-Подольский, Могилевка, Моевка, Мурованые Куриловцы, Некрасово, Немиров, Нестерварка, Ободовка, Оратов, Оратов, Песчанка, Пещанка, Писаревка, Погребище, Погребище первое, Росоша, Рудница, с. Поповцы, Севериновка, Селище, Ситковцы, Скоморошки, Соболевка, Сокиринцы, Соколец, Соколовка, Сосновка, Стрижавка, Студеная, Сутиски, Теплик, Тиврев, Титусовка, Томашполь, Тростянец, Тульчин, Турбов, Тывров, Тютьки, Удич, Уладовка, Уланов, Хижинцы, Хмельник, Чемерисы-барские, Черневцы, Черномин, Чечельник, Шаргород, Широкая гребля, Шпиков, Юзефо-Николаевка, Якушинцы, Ялтушков, Ямполь.

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика