Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництва

Газоблоки аерок EcoTerm Super Plus

Акція на газобетон Аерок  EcoTerm Super Plus.

Газоблок аерок супер плюс Д300, дуже теплий блок. Товщина 300/200/600 хватае щоб не утепляти стіну мінватою чи пінопластом. Цей блок мае клас міцності 2,0.
З газобетону Д300 Екотерм супер плюс можливо побудувати двох поверховий будинок. На якому первий поверх буде вкритий панелями перекритя. Але потрібно 100% щоб був армопояс.
А газобетон AEROC Ecoterm Super Plus 375 зовсім ідеальний для будівництва він заміняе блок шириною 50 см. Рекомендую брати тільки його для двух поверхових будівль.
Так же цього блоку можливо більше взяти на машину він легший це 26 підонів. ( В одному підоні 1,8 куба = 46,8 куба.
Газобетон AEROC марки по щільності D300 на 1/3 легше газобетонних блоків AEROC марки D400 і на 67% легше, ніж D500.
Теплопровідність матеріалів в діапазоні 200-1500 кг / куб.м лінійно залежить від їх щільності. Чим менш щільний матеріал, тим менше його теплопровідність і тим менше тепла пройде через конструкцію з нього при інших рівних. З точки зору теплового захисту це означає, що ми можемо зменшувати товщину стіни пропорційно її теплопровідності.
300 мм кладки з D300 по термічному опору рівні 400 мм кладки з D400 і 500 мм кладки з D500.
Зниження щільності завжди вигідно споживачу: при рівній товщині стіна з менш щільного каменя забезпечує більшу теплозахист, а при рівних теплозахисних властивостях стіна виходить тонше, т. е. дешевше.
Несуча здатність
При таких високих теплозахисних властивостях кладка з блоків AEROC EcoTerm Super Plus володіє достатньо високою несучою здатністю. Розрахунковий опір кладки стиску становить 0,6 МПа (при класі бетону В2,5). Така міцність означає, що кожен погонний метр реальної стіни товщиною 0,3 м може нести 12-18 тонн корисного навантаження. При найбільш поширених в сучасному малоповерховому будівництві плануваннях.
Несучої здатності стіни з блоків AEROC EcoTerm Super Plus вистачить для будівництва півтора-двоповерхових будинків з монолітними перекриттями і плоскою покрівлею і двох-триповерхових будинків з перекриттями інших типів і покрівлею з великою крутизною скатів.

Таблиця Обухів Березань

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика