Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваЩо краще газобетон чи пінобетон.

Пінобетон газобетон, що краще.


Ніздрюватий бетон являє собою штучний камінь з рівномірно розподіленими порами - осередками. Така структура визначає ряд високих фізико-механічних властивостей пористого бетону і робить його досить ефективним будівельним матеріалом, який в порівнянні з іншими видами легких бетонів є найбільш перспективним для будівництва. Легкість пористого бетону (300 - 700 кг/м3) дозволяє знизити транспортні та монтажні витрати і витрати на влаштування фундаментів. Стандартний дрібний стіновий блок з пористого бетону (ГОСТ 21520-89) розміром 200х250х600 мм марки Д 500 важить 18 кг і може замінити в огороджувальної стіни 15 - 20 цеглин вагою до 80 кг.

Ніздрюватий бетон буває декількох різновидів: газобетон (газосиликатні блоки) і пінобетон.

 Ці два матеріали, що мають деякі схожі характеристики в корені ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ОДИН ВІД ОДНОГО. Для того, щоб зрозуміти в чому різниця, пропонуємо порівняти:

ГАЗОБЕТОН.
Автоклавний ніздрюватий бетон
 - Автоклавний газобетон твердне в спеціальній печі - автоклаві - при високій температурі і підвищеному тиску.

Складається з кварцового піску, цементу, негашеного вапна і води. Він виготовляється в промислових умовах за допомогою автоклавів, в яких підтримуються певні тиск і температура. При змішуванні в автоклаві всіх компонентів з газообразователем - алюмінієвою пудрою - відбувається виділення водню. Він у кілька разів збільшує початковий об'єм сирої суміші. А бульбашки газу при застиганні бетонної маси утворюють в структурі матеріалу величезну кількість пор.

Характеристики:
Ціна трохи вище ціни піноблоку
Неможливо виготовити самостійно
+ Менше вагу, ніж у піноблоку
+ Вище міцність
+ Не вимагає стрічкового фундаменту, так як не крихкий
+ Високий опір теплопередачі
+ Більш точне виготовлення


ПІНОБЕТОН.
Неавтоклавний ніздрюватий бетон
- Пінобетон здатний застигати в звичайних умовах через деякий час після заливки.

Легкий ніздрюватий бетон, що отримується в результаті затвердіння розчину, що складається з цементу, піску, води, а також ... піни. Причому піну можна створити за допомогою звичайного прального порошку. Піна забезпечує необхідний вміст повітря і його досить рівномірний розподіл за обсягом. Після висихання усередині пінобетону утворюються замкнуті осередки, заповнені повітрям. Як правило, пінобетон готується безпосередньо на будівельному майданчику з використанням спеціального, але нескладного устаткування. У результаті виходить монолітна конструкція.


Характеристики:
Ціна трохи нижче ціни газосилікатних блоків
Є можливість виготовити самостійно на будмайданчику
- Більше вага, ніж у газосилікатних блоків
- Нижче міцність
- Обов'язковий хороший фундамент, так як при нашому кліматі може тріснути стіна з піноблоку через дрейф грунту
- Гірше опір теплопередачі.

 

Зовнішня обробка стін з газобетонних блоків AEROC.


Пил і дощова вода мають в основному кислотний характер.

Тривале знаходження в слабокислою середовищі призведе до нерівномірного потемніння поверхні блоків і додасть спочатку однорідній стіні неохайний вигляд.

Тому, якщо зовнішній вигляд споруди з газобетонних блоків має значення, вона повинна бути оброблена тим чи іншим способом.

Зовнішня обробка газобетонних стін не повинна перешкоджати дифузії водяної пари з приміщень назовні. Тому, для зовнішньої обробки не підходить обштукатурювання цементно-піщаним розчином, облицювання пінополістирольними плитами, забарвлення пленкообразующими фарбами.


В якості зовнішньої обробки ми рекомендуємо:

1. Навісні вентильовані фасади з облицюванням декоративними панелями, сайдингом, вагонкою;

2. Облицювання лицьовою цеглою з обов'язковим залишенням повітряного (бажано вентильованого) зазору 30-40 мм. між цеглою і кладкою з блоків AEROC;

3. Тонкошарову штукатурку спеціальними легкими штукатурними сумішами для газобетону;

4. Затирання швів між блоками з подальшим забарвленням фактурними паропроникними фарбами.

При бажанні додатково утеплити зовнішні газобетонні стіни, в якості ефективного утеплювача рекомендуємо використовувати плити з базальтового волокна

Газоблоки з системою паз - гребінь.

Паз-гребінь - це очевидна нововведення на українському ринку. Тому, коли будівельники вперше стикаються c блоками AEROC, у безпосередніх виконавців виникає низка однотипних запитань.

Перший - як «позбутися» від вертикальних гребенів, які опинилися в процесі кладки на зовнішніх кутах будівлі або всередині віконних і дверних прорізів. Відповідь - гребені зручніше затерти, ніж відпилювати. Для роботи з будь-яким газобетоном необхідні чотири види ручного інструменту: пила, терка, штраборез, кмітливість, засіб нанесення клею (совок, каретка, шпатель ...). Терка для газобетону являє собою звичайну штукатурну тертку з наклеєною на її робочу поверхню наждачним папером із крупністю зерна 24 мм. З її допомогою видалення гребенів проводиться в кілька рухів.

paz-greben
Другий - це нанесення клею на вертикальні грані. Взагалі, якщо передбачається подальше шпаклювання або оштукатурювання газобетонної кладки з двох сторін, а кладка ведеться з подовжнім армуванням, то заповнення клеєм вертикальних швів не потрібно. Однак, якщо передбачається, що хоча б одна з поверхонь стіни не буде зарівнюють «мокрим» способом, то проклеювати вертикальні шви необходімо.Прі цьому наноситься клей не на центральну пазогребневу зону блоку, промащуються тільки зовнішні смуги торцевої поверхні блоків AEROC - дві смужки шириною близько 50 мм з зовнішньої і з внутрішньої сторін.


Ціни в регіонах.

Газоблоки Аерок.

Оплата.


Купити газоблоки в Луцьку.Газоблок з доставкою в Луцьку.Луцьк купити газоблок.Луцьк купити газобетон з доставкою.Купить газоблоки в Луцьку.
2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика