Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваПерегородки з газоблоку Аерок.

931422Кладка перегородок з газоблоків "аерок".

Газоблоки аерок, aeroc газобетон стіновий перегородковий.

Кладка не несучих перегородок з використанням перегородкових плит AEROC Element.
Seinam rkimine1Seinam rkimine2randaloodimine

 

 

 

 

 Виконайте розмітку перегородок і винесіть лінію прив'язки на стіни і підлогу. Перевірте
прямолінійність підлоги і при необхідності вирівняйте його.
JuhtlattseinaleJuhtlattrandalePlaadiliim 1

 

 

 

 

 Для того щоб забезпечити прямолінійність кладки, закріпіть на підлозі і на стіні примикання дерев'яні рейки правила. Приготуйте клейовий розчин для укладання перегородкових плит AEROC згідно з наявною на упаковці інструкції.
PenoribaliimimineLiimpenoleLiimplaadile

 

 

 

 

 Наклейте на підлогу брусок з пінополістиролу товщиною 10 мм (можна ісползовать рулонний бітумний матеріал, але його потрібно класти два шари). Нанесіть розчинним ковшем клейовий розчин рівним шаром на поверхню пінополістиролу і на торцеву грань перегородчастої плити. Слідкуйте потім, щоб торцева грань перегородчастої плити по всій довжині була ретельно покрита клеєм.
EsimeseplaadipaigaldusTeiseplaadipaigaldusVuugilaast

 

 

 

 

 Встановіть першу плиту, легко постукуючи по ній гумовим молотком. Нанесіть розчин на торцеву примикає грань іншої плити, встановіть і щільно притисніть її до першої плиті. Аналогічним способом виконується кладка всієї перегородки. З метою кращої фіксації плит в шви в процесі кладки слід забивати спеціальні фіксуючі пластинки AEROC. У такому разі плити не зрушити з місця, під час затвердіння клею і стіну легше провесить.
Al varrasTolmuphkimineLiimteiselereale

 

 

 

 

 Для того, щоб забезпечити надійне зчеплення перегородки з плит AEROC Element із стіною примикання, в стіну через торець плити необхідно забити алюмінієвий (оцинкований) штир під кутом 45 °. Після укладання кожного нового ряду, при необхідності обробіть поверхню літи теркою і видаліть пил. Нанесіть на верхню поверхню викладеного ряду плит клейовий розчин.
TeisereaplaadisaagimineTeiserea1 plaatTeisereaj tk

 

 

 

 

 Приготуйте половинки плити, розпилявши одну плиту навпіл. Кладку другого ряду починайте з половинки, встановивши її по рівню, після чого продовжуйте кладку повномірними плитами.

Перекриття дверного отвору.
saalungsilluseleLiimsilluseleSeinvalmis

 

 

 

 

 Для перекриття дверного отвору влаштовується тимчасова опалубка з дощок, на яку спираються плити. Видаліть пил з поверхні кладки. Нанесіть розчин на ту частину кладки, яка примикає до опалубки.
Розпиляєте плити за необхідним розміром і встановіть їх над дверним отвором, щоб утворилася перемичка. Виконайте ретельну вивірку кладки по рівню. Дайте перегородці висохнути. Опалубку знімають перед установкою дверей.
KiiludMakroflexilaskmineMakroflexieemaldamine

 

 

 

 

 Висота плит останнього ряду повинні бути на 2-3 см менше відстані між кромкою передостаннього ряду і стелею для того, щоб можна було виконати еластичний шов. Викладіть останній ряд блоків. Зафіксуйте стіну клинами, що забиваються в зазор між кладкою і стелею. Заповніть зазор монтажною піною. Дайте піні схопитися і обріжте зайву піну ножем.


Обробка зовнішніх стін штукатурними сумішами.


 Перед тим, як приступити до оздоблювальних робіт, заповніть вм'ятини і відколи на поверхні кладки розчином для кладки блоків AEROC.
ua2otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Невеликі нерівності на поверхні затріть за допомогою терки.
ua3otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Щіткою видаліть утворилася пил.
ua4otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 За допомогою металевого напівтертка нанесіть на стіну рівним шаром нижній шар штукатурки.
ua5otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Викладіть по нижньому шару штукатурну сітку і втисніть її в розчин з допомогою напівтертка.
ua6otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Нанесіть на сітку і вирівняйте другий шар грунтовки шткатуркі.
ua7otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Дайте штукатурці висохнути. Нанесіть на поверхню тонкий шар оздоблювального покриття і вирівняйте його.
ua8otdelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 За допомогою терки надайте поверхні необхідну структуру.

Облицювальна кладка в півцеглини.

 uaoblisovkakirpichuaoblisovkakirpich2

 

 

 

 

 

 

 Можливість подальшої облицювання цеглою кладки стін з блоків AEROC слід передбачити ще на стадії закладки фундаменту - ширина фундаменту повинна дозволяти одночасне спирання блоків і цегли., При цьому звис кладки в півцеглини не повинен перевищувати 30 мм, повітряний зазор між кладкою з блоків AEROC і цегельною кладкою - не менше 30 мм.
uakirpichuakirpich2
 

 

 

 

 

 

 

 Цегла і блоки AEROC мають бути зв'язані між собою металевими або склопластиковими зв'язками. Кількість зв'язків - 4 шт. / Кв.м.
В якості зв'язків можна використовувати:

    спіральні цвяхи Turbo Fast, що забиваються в тіло газобетону молотком;
    неіржавіючі цвяхи завдовжки не менше 120 мм, що забиваються в газобетон попарно під кутом не менше 45 ° один до одного;
    оцинковану перфополосу товщиною 1,5 - 2 мм, яка прибивається цвяхами до горизонтальної площини блоків AEROC в процесі зведення газобетонної стіни, а потім заводиться в шов цегельної кладки.

Оскільки цегельна кладка з розшивкою швів з одного боку володіє значно меншою паропроникністю, ніж кладка з блоків AEROC, для запобігання намокання блоків слід виконати одну з наступних заходів:

    в рівні цоколя і під карнизним свесом в облицювальної кладці виконати вентиляційні продухи загальною площею не менше 1% від площі облицювання;
    за допомогою рулонних гідроізоляційних матеріалів забезпечити відведення конденсату від газобетону (див. розділ «Вузли»).

Навісні вентильовані фасади

Вентильований фасад є найбільш оптимальним варіантом зовнішньої обробки стін з блоків AEROC.
Існує багато сертифікованих фасадних систем, що комплектуються елементами кріплення, кронштейнами, направляючими профілями, ущільнювачами і фіксаторами для різних варіантів облицювання - ці системи придатні для облицювання будівель різної, у тому числі підвищеної поверховості.
Для обробки малоповерхових будов досить вертикальної дерев'яної обрешітки з обшивкою дошками, сайдінгом або з облицюванням плитковими або листовими матеріалами. У цьому випадку (для будівель, що не піддаються значним вітровим навантаженням) кріплення дерев'яної обрешітки можна здійснювати розтискними пластиковими дюбелями або цвяхами, що попарно забиваються через рейки обрешітки в блоки AEROC під кутом до площини стіни.

Внутрішнє оздоблення стін з газобетонних блоків AEROC

Поверхня стіни повинна бути чистою і незапилених. Для цього перед початком робіт необхідно щіткою видалити пил з поверхні блоків.
Для досягнення рівної поверхні рівномірно нанесіть на стіну тонкий шар шпаклівки під шпалери або фарбування. У житлових приміщеннях для вирівнювання стін можна використовувати невлагостойкіе суміші. Для роботи в сухих приміщеннях підходять гіпсові суміші.

При роботі у вологих приміщеннях (ванна, душова команти, холодні кімнати і т.п.) потрібно використовувати виготовлені на базі цементу вологостійкі суміші. Поверхня стін потрібно обробити водовідштовхувальним розчином.
uaplitkauaplitka2

 

 

 

 

 

 Для укладання плитки нанесіть на стіну плитковий клей і розрівняйте його зубчастим шпателем.
Перший ряд плитки викладається на опорній рейці і потім облицювання продовжують до необхідної висоти. Нижній ряд плитки викладають після зняття опорної рейки.

Газоблоки у Львові.купить газоблоки у Львові.Ціна на газоблокі у Львові.Львів газоблоки.Газоблоки Львів ціна.Газобетонні блоки Львів.Газобетон цена Львів.Газобетонные блоки Львов.Вигідні умови співпраці по доставці газоблоків. Придбавши газоблоки у нас в подарунок  клей, інструменти по собівартості. Газоблоки, газобетон АЕРОК ідеальні по відношенню до геометрії блока гарантія якості 100%. Супер ціни на газоблоки з доставкою. Спішіть замовити газобетон аерок, купуйте якісний газоблок . Потрібен газоблок дзвоніть 066 713 17 53  098 387 24 47. Хочете придбати газоблоки ми чекаємо на Ваш дзвінок. Купити дешево газоблоки аерок газобетон. Газобетон недорого з доставкою по області. Низькі ціни на газоблоки аерок з доставкою. Газоблок по доступним цінам у вашому регіоні. Шукаєте газоблоки, хочете придбати газобетон, звертайтесь до нас будемо раді допомогти Вам купити гзоблоки по вигідним цінам з доставкою прямо до будівельного майданчика.


2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика