Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваГазоблоки аерок.

Ви вирішили купити газобетон?

announce.91601.1339488074.1.b1

Вирішили купити газоблоки.
Тоді Вам буде корисна наступна стаття, з якої Ви дізнаєтеся про застосування цього будівельного матеріалу, його характерні особливості та експлуатаційних якостях.
Газобетон, ніздрюватий бетон, газобетонні блоки, автоклавний газобетон, газосилікатні блоки, газоблоки
Газобетон (ніздрюватий бетон автоклавного тверднення) - це надійний, перевірений часом будівельний матеріал. За свою більш ніж вісімдесятирічну історію газобетонні блоки знайшли застосування практично у всіх типах конструктивних елементів будівель і споруд різного призначення. Цей універсальний матеріал використовується для зведення несучих і не несучих стін, для виготовлення армованих плит перекриттів і покриттів і в якості теплоізоляції.

Характерні особливості пористого бетону - відмінна теплоізоляція, пожежна безпека довговічність і економічність - роблять його вельми конкурентоздатним на сучасному ринку будівельних матеріалів. Це, звичайно, не означає, що всім необхідно обов'язково придбати газобетон AEROC і будувати будинок саме з нього. Просто у великій кількості випадків цей матеріал дійсно оптимальний для будівництва.


Географія застосування автоклавного ніздрюватого бетону охоплює всі кліматичні пояси і всі континенти. Заводи по його виробництву розташовані як в морозній Канаді і Сибіру, ??так і в жарких Австралії, Південній і Північній Африці; автоклавний ніздрюватий бетон застосовується в посушливій Аравійській пустелі і в мусонній Південно-Східної Азії, в сейсмічно активних Японії, Туреччині і Каліфорнії, - одним словом - скрізь.

Якість виробів з газоблоків безпосередньо залежить від використовуваної сировини, технології виготовлення і устаткування підприємства, і значно відрізняється у різних виробників.

Газобетонні блоки торгівельної марки AEROC, виготовлені в умовах автоматизованого заводського виробництва відрізняються стабільно високими якісними характеристиками - точністю геометричних розмірів, міцністю і щільністю. Ніздрюватий бетон AEROC виробляється на великих заводах в Україні, Росії, Естонії, Латвії, і на будмайданчик потрапляє у вигляді готових блоків. Для виготовлення високоякісних виробів, компанія AEROC пред'являє жорсткі вимоги до якості вихідних сировинних матеріалів, не економлячи на витрати. Промислові умови і використовувані технології при виробництві ніздрюватого бетону забезпечують блокам AEROC високу якість і дозволяють довести цей матеріал до досконалості по ряду параметрів.
Що є що?

Далеко не всі чітко уявляють собі різницю між поняттями «ніздрюватий бетон», «газобетон», «пінобетон», «газосилікат», а також спливаючими термінами «автоклавний» і «неавтоклавний» бетон. Що це - п'ять різних матеріалів або одне й те саме?

Виявляється, і не те, і не інше. З усіх перерахованих понять головним і ключовим є «ніздрюватий бетон». Так називають цілу групу матеріалів, що мають одну загальну властивість. Власне, ця властивість відображено вже в назві: товща матеріалу насичена порами - рівномірно розподіленими осередками, які забезпечують зниження щільності бетону.

По суті, навіть називати ніздрюваті бетони бетонами не зовсім коректно. Бетон - це суміш заповнювачів, скріплена якимсь в'яжучим в єдине ціле (асфальтом, цементом, полімерами ...). У випадку з ніздрюватими бетонами картина інша. Міцність структури забезпечується міжпоровими стінками. Роль заповнювачів, якщо вони і є, незначна.

Через те що пори займають істотну частину об'єму матеріалу, його щільність помітно менше, ніж у всім відомої суміші цементу, піску і води, званої будівельним розчином. Частка повітря в ніздрюватих бетонах щільністю 300 - 800 кг/м3 складає 90 - 70% за об'ємом.

За способом утворення пір всі ніздрюваті бетони діляться на два основних типи: газобетон і пінобетон. Один від одного вони відрізняються технологією виготовлення. При цьому спосіб утворення пір на властивості матеріалу впливає мало.

Також в залежності від технології з'являються й інші їхні назви-характеристики: автоклавний і неавтоклавний. Це розділення значно важливіше. Про ніздрюваті бетони автоклавного твердіння вже не можна сказати, що вони «складаються з цементу, піску і води». У середовищі насиченої пари, при тиску в 10 - 14 атмосфер, кварцовий пісок, ведучий себе в інших умовах як інертна речовина, вступає в реакцію з оксидами кальцію і алюмінію (цемент), утворюючи нові стійкі мінерали. Тому ніздрюваті бетони автоклавного твердіння - це штучно синтезований камінь, а неавтоклавні бетони - застиглий в порізованому стані цементно-піщаний раствор.В побуті поки існує спрощена зв'язка: газобетон - це автоклавний ніздрюватий бетон, а пінобетон, відповідно, неавтоклавний ніздрюватий бетон. І, хоча по суті такий поділ не вірно, воно непогано відображає поточну ситуацію на ринку будматеріалів.

«Газосилікат» - строго по ДСТУ - це ніздрюватий бетон автоклавного тверднення на кварцовому піску і вапняному в'яжучому. Така штука в Україну практично не проводиться. І зазвичай епітет «газосилікат» дістається тому, що у нас традиційно називають «газобетоном». А по суті - практично 100% автоклавних ніздрюватих бетонів в Україні це «газобетоносилікати» - ніздрюваті бетони на змішаному (цементно-вапняному або вапняно-цементному) в'яжучому. Не треба забивати собі голову нюансами, що дісталися нам у спадок від епохи пізнавання і освоєння виробництва ніздрюватих бетонів. Бетони бувають автоклавного твердіння і неавтоклавні. Інші уточнення не дадуть практичної користі.

Все наведене вище стосується ніздрюватого бетону взагалі. Однак цей стіновий матеріал поділяється на два основних типи: газобетон і пінобетон, кожен з яких має свої особливості. Ми вже описували відмінності між різновидами ніздрюватих бетонів.

Газобетон (або «автоклавний ніздрюватий бетон») твердне при великій температурі і підвищеному тиску в спеціальній «скороварці» - автоклаві. Пінобетон (або «неавтоклавний ніздрюватий бетон») - це матеріал природного твердіння. Газоблоки в Днепропетровску. Газоблоки аерок. Цена на газоблоки. Купить газоблоки аерок. Днепропетровск газоблок. Газоблоки в Дніпропетровську. Аерок.

P130511 09.48

 

 

Газобетон, цена, купить в Днепропетровск, в Кривой Рог, в Днепродзержинск, в Никополь, в Павлоград, в Новомосковск.
 — газоблоки, Газобетон, Днепропетровск, Кривой Рог, Днепродзержинск, Никополь, Павлоград, Новомосковск.
 — Газобетон, Газоблоки AEROC, Аэрок, Аерок (Обухов, Березань) в Днепропетровск, в Кривой Рог, в Днепродзержинск, в Никополь, в Павлоград, в Новомосковск.
 — Газоблоки AEROC (Обухов, Березань) в Днепропетровск, в Кривой Рог, в Днепродзержинск, в Никополь, в Павлоград, в Новомосковск.
 — Газоблоки (Днепропетровск, Кривой Рог, Днепродзержинск, Никополь, Павлоград, Новомосковск), цены, фото — Газоблоки, Газобетон продажа производство газоблоков Днепропетровск, Кривой Рог, Днепродзержинск, Никополь, Павлоград, Новомосковск.

 — Продам газобетон в Днепропетровск, в Кривой Рог, в Днепродзержинск, в Никополь, в Павлоград, в Новомосковск.
 — Газобетон высокого качесва. Плотность 300-600. Стеновой, перегородочные, все размеры. Доставка с завода.
 — Газобетон в городе Днепропетровск, Дніпропетровськ, Клей для газобетона, Инструменты для газобетона.
 — Цены на газобетон AEROC (Аэрок) в Дніпропетровськ в Днепропетровск, в Днепродзержинск, в Никополь, в Павлоград, в Новомосковск:

Список населенных пунктов Днепропетровской области, мы доставляем, здесь можно купить, узнать какая цена на газоблок (газобетон) с доставкой.

Александрополь, Алексеевка, Андреевка, Андреевка, Апостолово, Аулы, Баловка, Богуслав, Брагиновка, Брагиновка, Братское, Валовое, Васильковка, Вербки, Верхнеднепровск, Верховцево, Веселое, Вишневое, Волосское, Вольногорск, Вольное, Выдвиженец, Высшетарасовка, Гвардейское, Голубовка, Горького, Гранитное, Грузское, Губиниха, Гупаловка, Девладово, Дмитровка, Днепровское, Днепродзержинск, Днепропетровск, Дослидное, Елизарово, Жданово, Желтые Воды, Зеленодольск, Златоустовка, Ивано-яризовка, Илларионово, Ингулец, Ингулец, Каменка, Каменское, Кильчень, Кировка, Кировское, Красногвардейский, Кривбасс, Кривой Рог, Кринички, Куриловка, Лозоватка, Магдалиновка, Майское, Марганец, Марьяновка, Межевая, Межирич, Мелиоративное, Менжинское, Мировое, Мусиевка, Надеждовка, Недайвода, Нива трудовая, Николаевка, Николаевка, Николаевка, Никополь, Новая русь, Новоалександровка, Новоивановка, Новолозоватка, Новомосковск, Новониколаевка, Новониколаевка, овополье, Орджоникидзе, Орловщина, Павлоград, Партизанское, Первомайск, Перемога, Перещепино, Першотравенск, Песчанка, Петриковка, Петропавловка, Пивденное, Подгородное, Покровское, Покровское, Попасное, Приднепрянское, Просяная, Пушкаревка, Пятихатки, Радушное, Лозуватка, Синельниково, Славгород, Соленое, Софиевка, Старые кодаки, Сурско-литовское, Таромское, Тепловка, Терновка, Токмаковка, Токовское, Томаковка, Хащевое, Христофоровка, Царичанка, Чаплино, Червоногригоровка, Червоные поды, Чкаловка, Чкалово, Чумаки, Широкое, Шолохово, Юбилейное, Юрьевка. Олександропіль, Олексіївка, Андріївка, Андріївка, Апостолове, Аули, Балівка, Богуслав, Брагинівка, Брагинівка, Братське, Валове, Васильківка, Вербки, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Веселе, Вишневе, Волоське, Вільногірськ, Вільне, Висуванець, Вищетарасівка, Гвардійське, Голубівка, Горького, Гранітне, Грузьке, Губиниха, Гупалівка, Девладово, Дмитрівка, Дніпровське, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Дослідне, Єлізарове, Жданова, Жовті Води, Зеленодольськ, Златоустівка, Івано-Яризівка, Іларіонове, Інгулець, Інгулець, Кам'янка, Кам'янське, Кільчень, Кіровка , Кіровське, Красногвардійський, Кривбас, Кривий Ріг, Кринички, Курилівка, Лозоватка, Магдалинівка, Майське, Марганець, Мар'янівка, Межова, Межиріч, Меліоративне, Менжинське, Світ, Мусіївка, Надеждівка, Недайвода, Нива трудова, Миколаївка, Миколаївка, Миколаївка, Нікополь , Нова русь, Новоолександрівка, Новоіванівка, Новолозоватка, Новомосковськ, Новомиколаївка, Новомиколаївка, овополье, Орджонікідзе, Орловщина, Павлоград, Партизанське, Первомайськ, Перемога, Перещепине, Першотравенськ, Піщанка, Петриківка, Петропавлівка, Південне, Підгородне, Покровське, Покровське, Попасне, Пріднепрянское, Просяна, Пушкарівка, П'ятихатки, Радушне, Лозуватка, Синельникове, Славгород, Солоне, Софіївка, Старі Кодаки, Сурсько-Литовське, Таромське, Теплівка, Тернівка, Токмаковка, Токівське, Томаківка, Хащевое, Христофорівка, Царичанка, Чаплине, Червоногригорівка, Червоні поди, Чкаловка, Чкалова, Чумаки, Широке, Шолохове, Яворів.

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика