Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваРиштування!

Риштування!

Рамні риштування найбільшою мірою призначені для розміщення як самих робітників, так і необхідних їм матеріалів. Установка даного різновиду лісів відбувається в тій зоні, де вимагається провести ремонтні роботи, спрямовані на зведення не тільки будівель, але і різних споруд, їх ремонті або реконструкції. Перевага рамних лісів полягає в їх швидкого складання і демонтаж, плюс порівняно невелика вага і низька вартість.

Рамні лісу володіють наступними технічними характеристиками:

Максимальна висота становить 60 м. Висота однієї секції - 2 м, ширина - 0,85 / 1,0 м. Необхідний крок установки рам уздовж стіни - 2,5-3 м. Можлива нормативна поверхневе навантаження становить 200 кгс / м².

конструкція:

Конструкція рамних лісів являє собою пристрій, що включає рами зі сходами (2), рами без сходів (3), які між збій з'єднуються спеціальними горизонтальними (4) і вертикальними (5) зв'язками. Дані зв'язку надають всій конструкції лісів необхідну жорсткість. Всі рамки і зв'язку кріпляться завдяки прапорця замку. За допомогою сполучних втулок (7) рамки нарощуються до необхідної висоти. Для вирівнювання висоти рамних лісів, використовують регульовані опори (1). Для того, щоб робітники могли вільно переміщатися по будівельних лісах, на них робляться спеціальні настили (6).

Компоненти рамних лісів:

1.Регулірумая опора *

2.Рама зі сходами

3.Рама без сходів

4.Связь горизонтальна

5.Связь діагональна

6.Настіл *

7.Втулка сполучна *

Пункти, позначені * поставляються на вимогу замовника. Зверніть увагу, що підприємство-виробник має право залишити за собою можливість самостійно вносити необхідні зміни в конструкцію лісів з метою поліпшення їх служби.

2 я фірма

При необхідності проведення будівельних, реставраційних або оздоблювальних робіт на висоті не перевищує 80 м використовуються спеціальні приставні рамні риштування. Зручні в роботі, так як є найбільш легкою, а так само найшвидшою, за часом зведення, системою лісів. Всі роботи по збору і розбору приставних рамних лісів проводяться без спеціалізованих інструментів, крім того, не вимагає спеціальних умінь і задіяння підйомних механізмів. Ще один плюс даної системи полягає в зручності складування і транспортування до потрібного місця.

Риштування рамні приставні в зібраному вигляді представляють собою конструкцію, з'єднану, за допомогою методу флажковой фіксації, горизонтальними і діагональними зв'язками.

Дана фірма займається виробництвом декількох типів рамних лісів, розрахованих для виконання робіт на висоті до 40 м, для робіт на висоті до 60 м і до 80 м. Додатковими елементами можуть бути рами зі сходами, окремі навісні драбини, спеціальні огорожі, настили та інше.

Сертифікат відповідності №RU.МСС.246.856.3.ПР.17680.

Вся конструкція лісів складається з:

Опора регульована.

Рама з драбиною.

Рама без сходів.

Зв'язок горизонтальна.

Зв'язок діагональна.

Настил.

Опора установча.

Риштування приставні рамні в збірному вигляді представляють собою споруду, яке складається з рамки з драбиною (2), рамки без сходів (3), соедіняющхся спеціальним горизонтальним елементом (4) і, обов'язково, діагональними елементами (5). Від цих елементів залежить жорсткість всієї конструкції лісів. Для зручності переміщення робочих, при здійсненні необхідної роботи, застосовуються настили (6). Для вирівнювання висоти лісів призначаються опори регульовані (1), це необхідно, якщо місце, де проходить установка лісів, має будь-якої ухил. В інших випадках краще за все буде застосовувати опори установчі (7).

промерзание грунта  цены на пеноблоки  гидроизоляция фундамента технология  газоблок или кирпич  porotherm цена  производство пенобетона в домашних условиях  газоблоки аерок цена  купить пеноблок в украине  что лучше пенобетон или газобетон  стоимость постройки дома из газобетона Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. сколько стоит пенобетон газобетон украина цена газобетон в украине газобетон одесса цена пеноблока газобетон одесса цена сколько стоит газобетон

 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика