Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваІнженерні системи в будинку.

Інженерні системи в будинку.

Головна умова раціонального будинку - присутність не тільки естетичних властивостей, але також і практичності. Для того щоб все функціонувало налагоджено, слід подумати про інженерні системи в будинку ще до початку монтажу стін і перегородок. Тому, електричні проводки, системи каналізації та водопостачання в структурі будинку слід обміркувати, перш за все.

ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ.

1. Для каркасних стін робота з налагодження всієї інженерної системи набагато простіше, так як все можна заховати під обшивку стін. Для цього необхідно спочатку оцінити товщину труб, а також місце розташування електричної проводки, яка буде знаходитися всередині перегородок. Чи не складе також праці ізоляція комунікацій, так як нутрощі стін - це теплоізолююча мінеральна вата, як правило. Зручність такого розміщення інженерних систем викликана також і тим, що при найменших конструкторських зміни в будинку, які в процесі його експлуатації не уникнути, буде легко переробити з'єднання, необхідні для якісного функціонування будинку.

2. Для стін з кам'яної кладки прокласти комунікації буде трохи складніше, так як в більшості випадків будуть необхідні спеціальні штраби (ніші) під інженерні системи. Якщо Ви вирішили використовувати такий варіант перегородки, то необхідно подумати про звукоізоляцію труб. Є два способи:

- Вирізати в стіні велике і глибоке місце (штраб) для труб і їх ізолюючого рукава і помістити туди комунікації (але це можна зробити тільки для міцних, міцних і товстих перегородок);

- Помістити труби разом з їх ізоляцією поверх, а потім закрити їх будівельними матеріалами, такими, наприклад, як гіпсокартон.

Перший варіант добре підійде для бетонних блоків, особливо пустотілих, так як робота по їх прорізці нескладна. Другий варіант слід використовувати, коли перегородка з керамічного саману або ж клінкеру, так як різати їх вкрай складно, щоб не покришити.

ОБЛАШТУВАННЯ. Це дуже важлива і потрібна річ, оскільки вона може надійно і естетично заховати все дрібниці, які не повинен нікто помічати.

Для каркасних стін робота по обробці не надто складна, оскільки необхідно тільки закласти шви. Проте, варто пам'ятати, сто для якісної і рівної стіни, без єдиної вади, слід добряче постаратися і зробити всю роботу по установці каркаса акуратно. Гіпсокартонна обшивка потребує обробці за допомогою спеціального розчину, який наноситься по швах, з використанням армуючої сітки-стрічки, виготовленої з скловолокна, яку поміщають під штукатурку швів.

Особливу увагу в процесі виконання обробки каркасних стін, після їх монтажу, слід приділити затирання швів. Цю роботу необхідно проводити тільки після повного висихання штукатурки, попередньо закривши ремонтній плівкою всю робочу зону і, бажано, сусідні приміщення. Пил, яка з'являється в результаті шліфування, може і буде мігрувати по максимально доступною площі, тому для мінімізації забруднення намагайтеся проводити роботу в ретельно закритому приміщенні і з респіратором. А після завершення шліфування - добре вимийте підлоги і всі деталі, на яких з'явилася пил.

Не варто також забувати, що якщо установка листів гіпсокартону була не дуже якісною, а шви були зроблені абияк, то можуть з'являтися тріщини, які пізніше буде складно приховати. Такі тріщини також можуть утворитися в кімнаті з підвищеною вологістю. Це слід врахувати, вибираючи тип перегородки і матеріал для неї.

2. 2. Для стін з кам'яної кладки правильно обробити поверхню теж дуже важливо, так як такі перегородки можуть бути кілька рельєфними. Використовують в більшості випадків звичайну цементно-вапнякову штукатурку по всій поверхні стін. Також можна виконати облицювання за допомогою тонкошарової штукатурки з гіпсу, але така облицювання підійде виключно рівним, акуратним стін. Ще один варіант - прикріплення до стін гіпсокартонних або ж гіпсоволокнистих спеціальних листів. Вони можуть по-різному кріпитися:

- За допомогою клею, який наноситься на поверхню стін;

- За допомогою механічного прикріплення шурупами до заздалегідь підготовленого дерев'яного або металевого каркасу.

Стіни з цегли відбуваються розчином з цементу з вапном, товщина покриття якого має бути не менше, ніж 1,5 см., Або більше. А після покриття перегородок цим розчином, можна використовувати верхній шар гіпсової шпаклівки, для більш естетичного вигляду.

Досить модним останнім часом є відсутність штукатурки на стінах, що утворюють перегородки в будинку. Такий варіант підійде для цегляної кладки з декоративного цегли: клінкеру, кераміки та інше. Якщо ж цегла звичайний, то слід подумати про його импрегнирования від зовнішнього впливу бруду, а також вологи.

Якщо ж перегородка з блоків бетону, то, як правило, присутні тонкі шви, що спрощує роботу з оздоблення стін, аж до використання тонкошарового штукатурки. Проте, великий шар штукатурки більш надійний, тому що має кращі звукоізоляційні якості і більш практичний.

Ті перегородки, які робили з пористої кераміки та пустотілого бетону, потребують товстому шарі цементно-вапнякової штукатурки, який приховує всі нерівності і рельєфи цих елементів. Ті стіни, що з керамзітобетонного блоку - відбуваються тонкої гіпсовою штукатуркою, яка добре підійде і для точної силікатної цегляної кладки. Але ще перегородки із силікатної цегли більш вологостійкі, що дозволяє їх залишити взагалі без обробки. До того ж вони естетично виглядають і практично використовуються.

 

Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. сколько стоит пеноблок газобетон цена украина газобетон украина кирпич или пенобетон газобетонные плиты пенобетон или кирпич газобетон в киеве  газобетон аэрок цена  кирпич украина  купить  газобетон аэрок  забор из газобетона  продажа газобетона  забор с необрезной доски  фасаді домов  размер кирпича м100  газобетон харьков купить

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика