Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваЗастосування стеклопластиковой арматури.

Основні області застосування стеклопластиковой арматури.

 

Склопластикові арматура знаходить собі застосування в самих різних областях будівельних робіт. Її використовують при зведенні об'єктів промислового, цивільного (особливо малоповерхового), дорожнього будівництва.

Використання композитної склопластикової арматури в будь-якому випадку її застосування дозволяє знизити транспортні витрати на доставку арматурних прутків. Монтаж її досить швидкий і нескладний процес (немає етапу зварювання, обов'язкового при роботі з металом).

Отже, назвемо основні області, де арматура зі склопластику вже пройшла перевірку часом:

Склопластикові арматура використовується в малоповерховому будівництві в цілому ряді процесів.

Склопластикові арматура широко застосовується при виробництві бетонних підлог.

Склопластикові арматура широко застосовується в дорожньому будівництві.

Склопластикові арматура просто незамінна в армованих конструкціях, які будуть піддаватися тривалому впливу агресивних середовищ, що викликають корозію металу. Перш за все - в конструкціях портів, причалів, що стикаються з морської і річкової водою, при облаштуванні набережних, для берегоукріплення тощо

Композитна арматура застосовується в ландшафтному пристрої. Її використовують для армування берегів міських і заміських водойм, насипів і т.п. берегоукріплювальних та інших конструкцій.

Склопластикові арматура використовується в малоповерховому будівництві в цілому ряді процесів.

Найчастіше: при спорудженні незнімної опалубки з пінополістирольних блоків, для створення гнучкої зв'язку між облицюванням, утеплювачем і внутрішнім шаром в тришарових стінах, для спорудження арматурного каркаса фундаментів. Склопластикові арматура служить для армування цегляної кладки, при шаруватої укладанні цегли. У всіх названих областях використання композитної арматури довело свою економічну доцільність.

Склопластикові арматура широко застосовується при виробництві бетонних підлог.

Її використання при заливці бетонних підлог приводить до збільшення служби підлог в кілька разів (експлуатаційний термін зростає пропорційно довговічності композитної арматури). Промислові підлоги здебільшого постійно контактують з агресивними середовищами різного плану. І тому хімічна стійкість композиту грає настільки важливу роль у продовженні терміну служби підлог. Якщо бетонні промислові підлоги зі сталевими арматурами служать в середньому 3-5 років, підлоги на композитному каркасі збільшують цей термін в 3-5 разів!

Використання арматурного склопластику дозволяє відчутно знизити собівартість робіт по заливці підлог, заощадити на доставці. Темпи робіт зростають значно, так як в'язка арматурного каркаса не вимагає великих зусиль і витрат.

Склопластикові арматура широко застосовується в дорожньому будівництві.

З неї формується армирующий каркас для дорожнього полотна, її використовують для зміцнення підстави споруджуваної дороги. При виробництві дорожніх і тротуарних плит композитні прутки замінюють сталеві - при цьому міцність їх зростає, а маса знижується. Склопластикові прутки використовують для зміцнення дорожніх укосів, насипів, утворюючи легкий і міцний каркас і перешкоджаючи осипання грунту.

Практика вже продемонструвала високу надійність зчеплення композитної арматури з бетоном. Використання її при виробництві асфальтобетонних плит дозволяє уникнути утворення тріщин і колії, запобігти швидке руйнування дорожнього покриття. Можливість застосування композитної арматури для армування бетонних плит підтверджена не тільки результатами випробувань, але вже і численної практикою.

Переваг у використанні стеклопластиковой арматури можна перерахувати дуже багато. Найбільш очевидні з них - склопластикові прутки абсолютно не схильні до корозії, при невеликій масі мають дуже високу міцність, їх використання дозволяє істотно зменшити вагу арматурного каркаса - а значить, і всієї будується конструкції.

Існують чітко розроблені параметри заменяемости металевої і склопластикової арматури. Якщо ви зробили вибір на користь склопластикових прутків, діаметр їх буде не збігатися з діаметром металевих. Підібрати потрібний матеріал краще, отримавши консультації у фахівців. пенобетон харьков

Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків птом гурт.

aeroc газобетон

как недорого построить дом

газо блоки

газо бетон

стройматериалы со склада

пеноблоки обухов

кирпич или газобетон

пеноблок характеристики

блоки газобетонні

ютонг газобетон

продажа силикатного кирпича

построить недорого дом

газобетон львів ціна

панели перекрытия из газобетона

промерзание грунта в украине

пескоцементные блоки

газоблоки ютонг

газобетон d500

вес пеноблока и газоблока

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика