Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваОздоблювальні роботи газобетонного будинку

Оздоблювальні роботи газобетонного будинку.

Внутрішнє оздоблення стін
Кладку кожного наступного ряду фахівці рекомендують проводити після двох годин виконання робіт з укладання попереднього ряду. При зведенні внутрішніх стін не варто забувати про розміщення шумоізоляційних і гідроізоляційних матеріалів. При проведенні оздоблювальних робіт нерівності затирають і вирівнюють за допомогою клею або цементного розчину.
На поверхні наносять спеціальну ґрунтовку, яку залишають на два або три години. Після чого слід переходити до штукатурки стін.
Вологі приміщення штукатурять влагоустойчивими розчинами на основі цементу. Склад радять наносити двічі, причому прибирати нерівності з поверхні слід по закінченню однієї години після нанесення розчину. Другий шар штукатурки дозволить надати площині рівніший вид. Після цього стіну можна пофарбувати фарбою, яка здатна пропускати пар.
Якщо для обробки внутрішніх стін застосовують гіпсокартон, його слід прогрунтувати. І тільки після цього листи наклеюють на стіни. У приміщеннях з підвищеною вологістю фахівці рекомендують облицьовувати поверхні кахельною плиткою.

Облицювання зовнішніх стін
Зовнішні поверхні стін газобетонного будинку штукатурять, а потім покривають фарбою, або іншими облицювальними матеріалами, які повинні бути передбачені заздалегідь. Але не варто забувати, що суцільна обробка може порушити процес парообмен в будинку. Тому захистити стіни фахівці радять за допомогою ізоляційних матеріалів.
Не можна покривати стіни обробкою, яка не пропускає пар і повітря. Облицювання цеглою слід виконувати з зазором. Правильна обробка дозволить додати будинку красивий, стильний вигляд і при цьому не порушить процес повітрообміну.

Проведення комунікацій
Газобетонні блоки можна легко розпиляти або просвердлити, тому проведення комунікацій не потребує значних зусиль. Всі отвори в стінах можна просвердлити за допомогою електродрилі зі спеціальною насадкою, а канали під інженерні мережі виконують штруборезом.

Переваги блоків
До позитивних властивостей газобетонних блоків слід віднести простоту в обробці. Їх легко можна розпиляти, а для більш якісного розпилу можна застосувати і стрічкову пилку. З блоків можна отримати елементи різних форм і розмірів. При зведенні стін майже завжди відсутні відходи.
Газобетонні блоки виготовляють з натуральної сировини, склад якого запобігає розвитку цвілі і грибка. Високі теплоізоляційні властивості і невисока вартість матеріалу робить будівництво газобетонних будинків дуже популярним. Крім цього таке житло надійне, міцне і швидке.

сколько стоит пеноблок газобетон цена украина газобетон украина кирпич или пенобетон газобетонные плиты пенобетон или кирпич сколько стоит пенобетон газобетон украина цена газобетон в украине газобетон одесса цена пеноблока газобетон одесса цена сколько стоит газобетон куплю газоблок газосиликатные блоки цена стена из газобетона

 

газобетонные плиты
дымоход для газового котла своими руками
цена пеноблока за штуку
пенобетон или кирпич
кирпич силикатный обухов
сколько стоит пенобетон
пеноблок ytong
цемент портланд м500
кирпич рядовой м100
газосиликатные блоки стеновые
2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика