Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваPorotherm поротерм керамічні блоки

Концерн Wienerberger– світовий лідер з виробництва будівельної кераміки.  Керамічний пустотілий блок Porotherm.

8d4e970ed1bc83f526250f035f7a059d 

Однією з найбільш популярних моделей являється Поротерм 25, що використовується в переважній більшості у висотному будівництві. Відповідно до нових норм енергозбереження в Україні, що вступили в дію з 1.07.13 цей блок необхідно утеплити 10см термоізолюючого матеріалу. В результаті ми отримаємо термічний опір стіни з показником R=3.47м2К/Вт.  Використання керамічного блоку сприяє швидкому зведенню стіни, економії розчину та збільшенню внутрішньої площі приміщень.

З 2014 року в Україні поступає в продаж Porotherm 25 E3, що на 38% легший від стандартного варіанту. Цей керамічний блок зберігає усі свої фізичні параметри: розмір (250х373х238), міцність на стиск (10/15МПа), енергоефективність (R=0.97м2К/Вт). Зменшення ваги вдалось досягнути за рахунок збільшення розмірів пустот та зменшення товщини стінок. Це також дозволило збільшити кількість блоку на одну машину (1512 шт.), що значно економить кошти на транспортних витратах. Також низька вага змурованої стіни зменшує вимоги до фундаменту, що актуально для власників ділянок з високим рівнем ґрунтових вод.
Наші продукти

Блоки Porotherm для зовнішніх та внутрішніх стін
Porotherm 25 Е3

В 1819 р. відбулось заснування найбільшого виробника будівельної кераміки в світі компанії Wienerberger, яка сьогодні впроваджує найновіші наукові досягнення й інноваційні технічні рішення у виробництві своїх продуктів. На даний момент концерн представлений в 27 країнах світу, має 232 заводи на яких працює 12 тисяч співробітників. Будучи послідовними в своїй корпоративній політиці, Wienerberger продовжує випускати екологічно чисті вироби для будівництва, якими є керамічні блоки Porotherm. З давніх-давен житло для людини служило як укриття від несприятливих погодних умов і мало відповідати певним критеріям: екологічість, комфортні умови проживання, пожарна безпека, міцність і довговічність, а також енергоефективність. Усім цим вимогам відповідають керамічні блоки Поротерм. Великоформатна цегла компанії Wienerberger виготовляється з глини. Як добавки використовується пісок, що зменшує усадку матеріалу при сушці, а також дерев’яна стружка, що вигорає за температури 1000 градусів Цельсія, утворюючи замкнуті пори. Одношарові стіни з блоку не потребують утеплення ізолюючими матеріалами, які як правило мають в своєму складі шкідливі сполуки. Для того, щоб створити комфортні умови для проживання людини в будинку необхідно дотримання таких параметрів як: температура, вологість і швидкість руху повітря. Якщо температурний режим можна підтримувати на достатньо комфортному рівні, використовуючи будь-які матеріали для стін, то сприятлива вологість повітря в будинках з природньою вентиляцією можлива з невеликої кількості матеріалів.
Дерев’яні і цегляні стіни володіють такими властивостями, що не можна сказати про будинки з бетону, скла і металу. Одношарові стіни з керамічного блоку Поротерм також володіють такою властивістю як довговічність, що досягається за рахунок їх однорідності. Так як термін служби ізоляційних матеріалів набагато менший, ніж в кераміки, то можна зробити висновок, що про ремонт стін можна надовго забути. Великоформатна цегла Porotherm на сьогодні єдиний матеріал з якого можна побудувати одношарову стіні, яка буду задовольняти усім вимогам по енергозбереженню в Україні. Для того, щоб досягнути таких же характеристик як в Porotherm 38 P+W необхідно побудувати стіни в 2,2 м з повнотілої цегли. Ще одною позитивною характеристикою даного матеріалу є незмінність теплотехнічних даних поризованої кераміки з часом. Здатність матеріалу вбирати тепло вдень і віддавати його вночі, коли температура падає називається тепловою інерцією. При утепленні фасаду будинку ізолюючими матеріалами стіни не будуть акумулювати тепло від сонячного випромінення, проте одношарова стіна з поризованої кераміки безперечно буде використовувати додаткову енергію.
 Міцність на стиск блоків Поротерм становить не менше М100 (10МПа). Матеріал також є абсолютно негорючий, вогнестійкість несучих стін становить 3 години, що більше, ніж достатньо. При використанні керамічних блоків досягається також значна економія: 1) економія часу, темпи кладки збільшуються в 2,5 рази в порівнянні зі звичайною цеглою; 2) кількість розчину зменшується в 3 рази, вертикальні шви не промазуються за рахунок пазогребеневої системи, 3) зменшуються вимоги до фундаменту, оскільки вага матеріалу відносно невелика; 4) економія по влаштуванню утеплення фасаду. При проектуванні і будівництві будинків з блоку необхідно враховувати наступні особливості: 1) висота ряду становить 250мм, оскільки висота блоку 238мм + 12мм рекомендована товщина шва; 2) відстань між вертикальними швами в сусідніх рядах повинна бути не менше 10см; 3) при наявності різаних блоків відстань між вертикальними швами в сусідніх рядахповинна бути не менше 4см. Для найкращої перев’язки кутів, дверних і віконних отворів використовуються добірні елементи, так звані кутові і половинчасті блоки. Можна також використовувати різані вироби, проте готові рішення економлять час на порізці. Монтаж перемичок і армопоясу відбується за допомогою збірних елементів або литтям моноліту. Потрібно врахувати, що їх потрібно утеплити для запобігання виникнення мостиків холоду. Утеплювач потрібний жорсткий і гідрофобний, так щоб бетонна суміш не деформувала і не зволожила його. Також щоб закрити ізолюючий матеріал по периметру використовується Porotherm 11,5 P+W. Для кладки блоку використовується звичайний цементно-піщаний або розчин на основі легких заповнювачів (перліт, керамзитовий пісок). В готовій стіні можна легко зробити отвір за допомогою звичайного без ударного інструмента. Для середніх навантажень (навісні меблі) використовуються універсальні дюбеля довжиною 80-100мм, а для дуже великих хімічні анкера.

керамічний блок русинія
керамоблоки львів ціни
керамічний блок чернівці ціна
Porotherm поротер купити Львів ціна
керамічний блок відгуки
ціна на поротерм
керамічний блок закарпаття
ціна поротерм у Львові
керамічний блок leier
керамічні блоки Львів
керамічні блоки поротерм львів
керамічні блоки поротерм ціна

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика