Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваБудівництво з газоблоків

2786 big 1Переваги кам'яних будинків з автоклавного газобетону в порівнянні з дерев'яними будинками з бруса.


Кам'яні стіни з автоклавного газобетону не горять і мають високу вогнестійкістю (3-7 годин).
Завдяки низькій теплопровідності стіна з автоклавного газобетону слабо прогрівається, навіть при контакті з відкритим вогнем, тому каміни і печі можуть примикати до таких стін, а всередині стін можна прокладати димові та вентиляційні канали.(Дерев'яні стіни, навіть просочені спеціальними засобами, відносяться до горючих матеріалів.)

Кам'яні стіни з автоклавного газобетону не гниють, не бояться цвілі і води Цього не можна сказати про дерев'яні стіни, які треба захищати від вологи, сонця, вогню, грибка (цвілі, синяви і гнилі), комах і т. п.
Для захисту дерева використовуються потужні хімічні речовини антисептики і огнебіосостави, які, однак, не гарантують 100% результату.
Кам'яні будинку з автоклавного газобетону більш екологічні, ніж дерев'яні будинки.
Автоклавний газобетон - екологічний чистий матеріал, який виробляється з екологічно чистої сировини: піску, вапна, цементу і води. Він не містить шкідливих хімічних сполук і не вимагає будь-якої спеціальної обробки токсичними складами для збільшення терміну експлуатації будівлі.
Реальна екологічність сучасних дерев'яних будинків, при застосуванні лаків і просочень для обробки і збереження будинку, а також сучасної хімії при його експлуатації, викликає великі сумніви.
Будівництво кам'яного будинку з автоклавного газобетону можна здійснити за один сезон, дерев'яний будинок будується мінімум в два етапи, що займає 2 роки.
 Це пов'язано з тим, що внаслідок природної вологості деревини, будинок з бруса дає усадку. Після зведення, зрубу необхідно дати осісти. Осадка може досягати 10%. У свою чергу вологісний усадка автоклавного газобетону складає менше 0,03% (<0,3 мм / м).
 Наслідком значної усадки дерев'яних стін є наступні негативні моменти:

Тріщини в кожній колоді, брусі.

Вихід вологи походить від серцевини колоди, і найбільша частина вологи іде по шляху найменшого опору. Місця найбільш наближені до серцевини відчувають при цьому колосальне навантаження, в результаті чого відбувається розрив деревини у вигляді тріщин, через які згодом випаровуються залишки вологи.
Погана Вітроізоляція через тріщин. Потрібен обробка всіх швів.
Значний перекіс дверних і віконних прорізів.

Дерев'яні будинки з клеєного бруса позбавлені багатьох недоліків будинків з оциліндрованої колоди і профільованого бруса - у них немає усадки, не потрібно конопатка, при правильному профілі бруса і збірці немає щілин у стінах, і вітер через них не дме. Можна обійтися без внутрішньої обробки. Проте теплопровідність клеєного бруса відрізняється від звичайного незначно - при товщині стін 200-250 мм такі будинки холодні. При цілорічної експлуатації вимагають серйозного утеплення зовні. Додатковим ризиком є якість і екологічність клеєного бруса, використовуваного при будівництві. Крім того не слід забувати, що клеєний брус - один з найбільш дорогих будівельних матеріалів. Газоблоки аерок в Чернівцях.

-1

 

 

ЦЕНА УКАЗАНА НА ГАЗОБЕТОН ПО ВСЕЙ ЧЕРНОВИЦКОЙ облости
Ціна на газоблоки.Газоблоки аерок в Чернівцях. Доставка газобетона в Черновци. Купить газоблоки в Чернівці,Черновци.Аерок доставка цена.
  - Черновицкая область, Черновицкая область - в Черновцы, Черновцы, Новоднестровск, Хотин, Сторожинец, Сокиряны, Красноильск, Глубокая, Заставна, Новоселица, Берегомет, Кельменцы, Кицмань, Вашкивци.Берегомет, Боровцы, Бояны, Валя Кузьмина, Ва ¬ шкивци, Большой Кучуров, Виженка, Вижница, Вороновица, Герца, Глинница, Глубокая, Зарожаны, Заставна, Иванковцы, Ивановке, Испас, Кельменцы, Киселев, Кицмань, Клишковцы, Комаровке, Коровия, Корытное, Костинцы, Кострижевка, Красноильск, Левинцы, Лужаны, Мамаевцы, Мамалыга, Мариничи, Михальча, Молница, Нелиповцы, Неполоковцы Новоднестровск, Новоселица, Путила, Розтоки, Селятин, Сокиряны, Сторожинец, Строинцы, Топоровцы, Хотин, Чагор, Черновцы, Чертория, Шпетки.ЦІНА ВКАЗАНА НА ГАЗОБЕТОН ПО ВСІЙ ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛОСТІ
 — Черніве́цька о́бласть, Черновицкая область — в Черновцы, Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці.Берегомет, Борівці, Бояни, Валя Кузьміна, Ва¬шківці, Великий Кучурів, Виженка, Вижниця, Вороновиця, Герца, Глінніца, Глибока, Зарожани, Заставна, Іванківці, Іванівці, Іспас, Кельменці, Кисельов, Кіцмань, Клішківці, Комарівці, Коровія, Коритне, Костинці, Кострижівка, Красноїльськ, Левінци, Лужани, Мамаївці, Мамалига, Мариничі, Михальча, Молниця, Нелипівці, Неполоківці, Новодністровськ, Новоселиця,  Путила, Розтоки, Селятин, Сокиряни, Сторожинець, Строїнці, Топорівці, Хотин, Чагор, Чернівці, Чортория, Шпеткі.Продаю Газоблоки, Газобетон в Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці.
— Газобетон, ціна, купити в Чернівці, в Новодністровськ, в Хотин, в Сторожинець, в Сокиряни, в Красноїльськ, в Глибока, в Заставна, в Новоселиця, в Берегомет, в Кельменці, в Кіцмань, в Вашківці.
— Газоблоки, Газобетон Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці.
— Газобетон, Газоблоки AEROC (Обухів, Березань) в Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці.
— Газоблоки AEROC (Обухів, Березань) в Черновцы, Чернівці.

— Газоблоки (Черновцы, Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці) ціни, фото.

— Газоблоки, Газобетон продаж, виробництво газоблоків Черновцах, Чернівці, Новодністровські, Хотині, Сторожинеці, Сокиряни, Красноїльські, Глибокі, Заставні, Новоселиці, Берегометі, Кельменці, Кіцмані, Вашківці.

 

 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика