Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваКлей для газоблоків (газобетону).

images

Клей Аерок Aeroc.

Для установки виробів AEROC розроблені спеціальні суміші, що забезпечують міцне і надійне якість кладки.
AEROC клей для блоків
Клей для блоків AEROC є мінеральною сухою сумішшю, упакованою в паперові мішки вагою 25 кг. AEROC клей для блоків призначений для зовнішньої і внутрішньої кладки блоків AEROC EcoTerm і AEROC Classic.
Інструкція по використанню:
Мішок клею для блоків AEROC (25 кг) змішується з приблизно 7-7,5 літрами чистої води. Блоковий клей змішується в однорідну масу за допомогою потужного електричного міксера. Час змішування не менше 2 хвилин, після чого маса повинна постояти протягом 10 хвилин і потім знову перемішується. Готову суміш слід використовувати протягом 3:00 після додавання води. Клейова суміш наноситься на чисту від пилу поверхню за допомогою клейових кареток, ковшів або зубчастих шпателів. Слідкуйте за тим, щоб всі склеювані поверхні блоку була покрита клеєм. Міцність зчеплення не гарантована при використанні занадто вологих або надто сухих блоків. У теплу суху погоду необхідно блоки заздалегідь зволожувати і потім запобігти занадто швидке висихання стіни. Виступив з швів клею дати застигнути, після чого видалити кельмою або шпателем.
У кладці товщина шва в середньому повинна складати близько 2 мм.
Температура склеюваних блоків і клейової суміші повинна перевищувати +5 ° С.
Додавання води до починаючої тверднути суміші не відновить первинних властивостей.
Горизонтальні поверхні кладки повинні бути захищені від атмосферних опадів.
Зберігання
На будівельному об'єкті мішки з сумішшю слід складати на піддони, а не на землю, і захищати від опадів. У закритій упаковці і в сухих умовах клейова суміш зберігається протягом 1 року з дня виготовлення.Цена на газоблок. Клей дя газоблоків. Газоблки клей купить газоблоки. Газоблоки в Чернівцях. Газоблоки в Черновцах. Газоблоки аерок. Клей аерок для блоків.

2786 big 1

 

ЦІНА ВКАЗАНА НА ГАЗОБЕТОН ПО ВСІЙ ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛОСТІ
— Черніве́цька о́бласть, Черновицкая область — в Черновцы, Чернівці, Новодністровськ, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Красноїльськ, Глибока, Заставна, Новоселиця, Берегомет, Кельменці, Кіцмань, Вашківці.Берегомет, Борівці, Бояни, Валя Кузьміна, Ва¬шківці, Великий Кучурів, Виженка, Вижниця, Вороновиця, Герца, Глінніца, Глибока, Зарожани, Заставна, Іванківці, Іванівці, Іспас, Кельменці, Кисельов, Кіцмань, Клішківці, Комарівці, Коровія, Коритне, Костинці, Кострижівка, Красноїльськ, Левінци, Лужани, Мамаївці, Мамалига, Мариничі, Михальча, Молниця, Нелипівці, Неполоківці, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Розтоки, Селятин, Сокиряни, Сторожинець, Строїнці, Топорівці, Хотин, Чагор, Чернівці, Чортория, Шпеткі.
Информация для заказа:
066-713-17-53
098-387-24-47

 

Пропонуємо Вам купити у нас газобетон по гуртовим цінам

 

Заказ: +38066-713-17-53,+38098-387-24-47

 

Газоблок,ЦЕНА,Газобетон,Черновицкая обл.,Черновцы,доставка,газоблок АЕРОК

 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика