Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваHow to whitewash the ceiling.

 

Як побілити стелю.

Одним з найбільш значущих елементів інтер'єру будь-якого приміщення є не тільки стіни і підлогу, але також і стелю. Така концепція пояснюється тим, що стеля займає істотну площа простору в приміщення, а також є логічним завершенням усього приміщення. Тому, без приведення стелі в порядок, господарі квартири не зможуть завершити ремонтні роботи, будь-то в спальні, передпокої або іншому приміщення. На сьогоднішній день, на щастя, існує безліч методик і способів облаштування та оздоблення стелі. Всі вони мають свої певні плюси, а також деякі недоліки. Основною відмінністю є їх ціна і час робіт. У тому випадку, якщо бюджет на ремонт стелі не особливо великий, а здійснити обробку потрібно в місцях, де немає різких перепадів температур або високої вологості, то відмінним варіантом є звичайна побілка. Про що і піде мова в цей стати.

Як здійснити підготовчі роботи. Побілка (вона ж сніжку або вапно) завжди наноситься на гладку й рівну поверхню, де немає іншого оздоблювального матеріалу. Тому, перш ніж наносити розчин на поверхню, потрібно її як слід підготувати. У тому випадку, якщо на стелі монтований навісний або підвісна стеля, то його потрібно демонтувати за допомогою молотка, викрутки. Якщо ж на стелі знаходиться шар фарби, то він усувається шпателем і будівельним феном. А, в тому випадку, якщо на стелі знаходиться побілка, яка вже пожовкла і непридатна, то вона легко знімається за допомогою теплої води, губки і шпателя. У будь-якому випадку, після зняття шару оздоблювального матеріалу, слід оглянути стелю на наявність таких дефектів, як перекоси, тріщини, відколи й так далі. Всі ці дефекти необхідно усунути, використовуючи шпаклівку. Так як для побілки потрібно ідеально рівна, чиста і гладка поверхня.

Як здійснити побілку після підготовчих робіт. Завершивши етап підготовки поверхні, необхідно взяти чисте відро, товсту і пишну пензлик для побілки, вапно. У відро потрібно висипати вапно і додати води, як зазначено в інструкції. Після цього, щітка вимочується в такому розчині і неї наносять побілку на стелю. Рекомендується наносити побілку хрестоподібними рухами, а при роботі з побілкою надіти будівельний костюм, окуляри і рукавички. Не зайвим також є респіратор, так як вапняк, може спровокувати алергічну реакцію дихальних шляхів. Наноситься побілка в кілька шарів, якщо є бажання зробити стеля не просто білосніжним, а з певним відтінком, то в розчин додають фарбу.

 

пенобетон цена ytong кирпич м 100 пінобетон кирпич м100 епіцентр рівне ціни на товари купить ракушняк киев газобетон отзывы цемент м500 цена киев оздоблення фасадів Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. газоблок или пеноблок  купить газоблоки в киеве  купить газоблоки киев  газобетон киев цена  как построить дом недорого  что лучше пеноблок или газоблок

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика