Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваТеплий дім.

 

ТЕПЛИЙ ДІМ І ЛЕГКИЙ ДЕКОР.

Будівництво будинку - в усі часи було справжньою подією і цілим ритуалом, оскільки Будинок, Родове Маєток будувалося з розрахунком на проживання в ньому з комфортом великої родини і декількох поколінь, а значить, потрібно було особливо подбати про його міцності, теплоті і естетичності обробки.

Сьогодні практично нічого не змінилося: будуючи будинок, ми хочемо жити в теплому, затишному, міцному, красивому просторі. Сучасні матеріали і технології допомагають здійснити всі бажання замовника і творчі задумки архітектора в повній мірі.

Спеціально для утеплення будинків та створення оригінального фасаду розроблений новий матеріал під назвою легкий бетон (легкий фибробетон).

Легкий бетон - економічно вигідну пропозицію. Його поява на ринку обумовлено потребами часу. В останні роки зріс попит на декоративну обробку фасадів будівель - як при будівництві приватних котеджів за містом, так і при проведенні реставраційних робіт в центрі Санкт-Петербурга. Традиційно для цієї копіткої роботи застосовують фибробетон і архітектурний гіпс, які володіють деякими недоліками при монтажі та експлуатації. Фибробетон - важкий матеріал, тому робота з ним обростає низкою додаткових труднощів.

Виключити всі проблеми, пов'язані з використанням фибробетона, можна: для цього розроблений інноваційний матеріал під назвою легкий бетон. За ціною він дорівнює звичайному фібробетони, однак відрізняється легкістю в обробці і більшою міцністю в експлуатації. Легкий бетон може застосовуватися не тільки для прикраси фасаду будівлі, але і для утеплення будинку.

Що таке легкий бетон і навіщо він потрібен?

В даний час легкий бетон планується застосовувати в основному для обробки будівель - зовнішній і внутрішній. Наприклад, легкий бетон може ефективно використовуватися для обробки приміщень з високою вологістю, так як ще одне його властивість - низьке водопоглинання. Тобто, виконати роботи по утепленню або помістити елементи декору в лазні, ванній кімнаті, басейні за допомогою цього матеріалу - цілком реально. Морозостійкість легкого бетону робить його придатним матеріалом для прикраси фасаду будинку, розташованого в областях, де температура може опускатися до дуже низьких позначок.

Використання легкого бетону в оттделка фасаду.

Використання легкого бетону в обробці фасаду.

Легкий бетон - це негорючий матеріал, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, так що в перспективі, як запевняють фахівці, його можна буде застосовувати для теплоізоляції фасадів будівель, а також для утеплення перекриттів і зменшення тепловіддачі будинку. Властивості легкого бетону красномовно вказують на те, що матеріал ідеально підходить для цих цілей: він естетичний, міцний, простий в монтажі.

Технічні характеристики

Можливостей для застосування легкого бетону в будівництві і декоруванні фасадів багато. Як правило, легкий бетон застосовується:

При виготовленні декоративних елементів (колон, карнизів, декоративних панно і т.д.) для зовнішньої і внутрішньої обробки сучасних будівель і споруд, що знаходяться в процесі реставрації;

При створенні декоративних панелей в каркасному житловому будівництві;

При декоруванні внутрішнього оздоблення будинку;

При використанні блокового утеплювача в будівлях і спорудах: для зменшення тепловіддачі будови.

изготовление металлоконструкций на заказ  цемент марка 400  пеноблок или кирпич-что лучше  цемент м 400 киев  селикатный кирпич  цемент гипсоглиноземистый расширяющийся   porotherm украина  цемент цены  кирпич красный стоимость  куб пеноблока Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. газоблок udk  газбетон  сколько стоит построить дом из кирпича  газобетон цена запорожье  силикатный кирпич киев  кирпич силикатный цена киев

 

 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика