Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваДогляд за газоном.

Догляд за ГАЗОНОМ ВЛІТКУ.

СТРИЖКА

Стрижка - перш за все. Виробляти її слід в суху погоду, щоб колеса інструменти не виникали і не залишали слідів, а сама косарка не засмічувати. Перш ніж приступити, необхідно звільнити територію від предметів, які можуть пошкодити ножі. Для отримання рівного рівня зрізу варто підняти прим'яту траву. Деякі роблять це вручну - граблями, однак найбільш сучасні моделі газонокосарок мають особливу конструкцію, при роботі створює потужний потік повітря, який і піднімає стебла. Наприклад, серія PowerMax ™ бренду GARDENA має подібну запатентовану систему приводу ножа PowerPlus, яка забезпечить відмінний результат косіння навіть густої трави.

Напрямок руху при роботі також грає роль. Щоб уникнути нерівномірного ущільнення грунту наступну стрижку проводите поперек або по діагоналі до попередньої.

Занадто часта і низька обробка шкодить газону. Якщо посів був зроблений в поточному сезоні, перед першим косіння трава повинна відрости на 10-12 см, а після нього залишитися на рівні 6-8 см. У міру зміцнення дерну висоту зрізу можна поступово знижувати, але не менше ніж на 4 см на звичайному газоні і 3 см на партерному. Найкраще зрізати не більше 3-4 см стебла за один раз. При подібних вимогах варто вибирати газонокосарки з багатоступеневою регулюванням положення ножа по висоті. В ідеалі - в діапазоні від 30 до 90 мм. Також велику увагу заслуговує ріжучий система інструменту. Недостатньо гострі ножі НЕ відсікають, а рвуть волокна. Це призводить до відмирання верхівок, при цьому зелень набуває бурий відтінок.

Наступне питання: що робити з відходами? У різних обставинах відповіді на нього також будуть відрізнятися. Якщо на території відсутні бур'яни, здатні до розсіювання в зрізаному стані, то рослинні залишки збираються в травозбірник і закладаються в компост.

В обставинах, коли регулярний полив неможливий, рекомендується на два-три дні залишати скошені пагони розкиданими по поверхні газону. Це знижує випаровування вологи з ґрунту в спекотні літні дні.

На даний момент подібний спосіб замінюється газонокосарками з функцією мульчування, наприклад ті ж PowerMax ™ від GARDENA. Мульча - це найдрібніші частинки срезаемой зелені, яка розсипається на траву і служить органічним добривом. Регулярно подібний метод слід застосовувати в посушливих регіонах, щоб запобігти втраті вологи і збагатити землю поживними елементами. Якщо проблем з зволоженням немає, мульчування досить проводити три-чотири рази за сезон, щоб не допустити утворення шару повсті, що веде до загнивання.

ПІДГОДІВЛЯ

Газон потребує добриві так само, як і всі інші зелені мешканці саду. Серед «засобів першої необхідності» - азот, фосфор, калій, мікроелементи (бор, марганець, магній і т.д.). Навесні і влітку використовуйте добрива з високим вмістом азоту, який стимулює активне зростання зеленої маси. Фосфор і калій також важливі, але вони сприяють коренеутворення і стійкості до низьких температур, тому їх краще відкласти на осінь.

Проводити підгодівлю слід після косіння перед поливом або дощем, розкидаючи добриво по поверхні газону в двох перпендикулярних напрямках. Зараз для цього існують спеціальні інструменти, такі як універсальний розкидач-сівалка GARDENA Comfort 800.

На початку сезону вона стане в нагоді для підсіву поріділих ділянок. А у випадку з добривами буде зручна, так як в неї можна завантажити відразу до 20 л гранул або порошку, виробляти розкидання дозовано за допомогою важеля на рукоятці, контролюючи оброблені та необроблені ділянки. Крім того, подібний спосіб позбавляє садівника від необхідності безпосереднього контакту з хімікатами.

Аерації та скарифікацію

Незважаючи на високу щільність газонної трави, в ній все одно проростає бур'яни. Іншу небезпеку становить так званий повсть, що утворюється з моху і відмерлих рослин на поверхні грунту. Все це слід видаляти, найкраще за допомогою скарифікаторів або скаріфікаціонних насадок на газонокосарки або культиватори. Після скарификации волога, повітря і добрива будуть легше проходити до коріння, не затримуючись на поверхні.

Потім слід аерація - проколювання верхнього шару грунту на глибину 10-20 см. Як правило, аерацію проводять навесні та влітку. Це вкрай важлива операція, так як в процесі використання грунт під травою значно ущільнюється, ускладнюючи надходження кисню води і добрив до коріння. При цьому в верхньому шарі накопичується вуглекислий газ, що уповільнює розвиток рослин. Вкрай важлива аерація на важких глинистих ґрунтах, в місцях застою води або на газонах, які особливо інтенсивно використовують.

Інструменти, які підходять для процедури, - садові вила, зубові або ріжучі аератори. Перші оптимальні для невеликих ділянок. Другі - для територій в кілька десятків соток. Електричний аератор GARDENA EVC 1000 оснащений потужним двигуном PowerPlus, який забезпечує легку роботу без перерв навіть на великих територіях. Мох і бур'ян видаляються за допомогою гострих паралельних лез із загартованої оцинкованої нержавіючої сталі. Глибину проникнення в грунт можна задати за допомогою спеціального важеля. Рух по газону полегшується за рахунок коліс великого діаметра зі спеціальним профільним

малюнком.

ПОЛИВ

Звичайно ж, жодна галявина НЕ буде зеленіти без належного поливу. Проводити його слід за потребою в посушливу погоду, а також завжди після стрижки, підсіву і підгодівлі.

Кожна нова сесія поливу повинна бути достатньою для насичення землі вологою, однак утворенню калюж на поверхні небажано, так як деякі види трав не витримують затоплення. Зрошувати газони слід ввечері. По-перше, в цей час значно знижуються втрати вологи від випаровування. По-друге, за ніч вода встигає проникнути як у верхній, так і в нижній шар грунту, забезпечуючи всю кореневу систему. Важливо, щоб полив здійснювався крапельним, а не струменевим способом.

Жорсткий струмінь води вимиває родючу землю, утворює калюжі. На схилах при такому поливі вода не вбирається, а стікає з поверхні.

Домогтися ефекту дощу можна різними способами. Це і носять відповідну назву дощовики - пристрої для поливу, що підключаються до садових шлангах і розбризкують воду по певній території і траєкторії. Вибір подібних інструментів дуже великий. Вони можуть бути як «окремо стоять», так і включеними в складну автоматичну систему поливу. Найбільш вигідні дощовики - універсальні, здатні змінювати траєкторію струменів в залежності від розміру форми ділянки.

Для територій середнього розміру і прямокутної форми прекрасно підійде осциллирующий дождеватель GARDENA ZoomMaxx. Інструмент налаштовується під особливості ділянки: можна встановити ширину поливу (від 3 до 12 м), його дальність (від 3 до 18 м), відрегулювати потужність потоку води. Варіант для газону нестандартної форми - AquaContour Automatic від GARDENA. Він легко впорається з поливом галявини площею до 350 м2 будь-якої конфігурації. Модель передбачає можливість зберегти в пам'яті два різні сценарії (контуру) зрошення.

Більш складний варіант підземної системи поливу - садовий водопровід GARDENA. Пластикові труби укладаються на глибині 20 см і можуть бути підведені до будь-якій точці на ділянці. Подібний водопровід може включати будь-яку кількість точок виходу на поверхню, де будуть встановлені дощовики або приєднані садові шланги. А якщо доповнити подібну систему автоматичними таймерами, то необхідність доглядати за газоном вручну відпаде повністю, так як користувачу треба буде лише задати дні і тривалість роботи. Все інше поливна система зробить сама.

 

характеристика газобетонных блоков  кирпич керамический марка 100  м 125 кирпич  кирпич 2 нф  купить цемент 500  сколько стоит квадратный метр металлочерепицы  сколько нужно кирпича на столб для забора  дизайн приватних будинків  купить доски для забора  кирпич силикатный одинарный Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. завод силикатного кирпича  пустотелый керамический блок  характеристики газобетона  газобетон стоимость оптом   глубина промерзания грунта в киеве  газоблок пеноблок дешево оптом

 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика