Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваЯк зводять стіни з газоблоку.

Як зводять стіни з газобетонних блоків.

Витрати окупаються за рахунок скорочення термінів зведення будівлі і зниження витрат за опалювальний період. Також газобетонні блоки мають гарні звукоізоляційні властивості.

Для забезпечення гарної теплоізоляції будівлі використовують спеціальну клейову суміш для укладання блоків. Така суміш, що клеїть має ряд переваг. При використанні розчину з цементу і піску, товщина шару досягає 15-20 міліметрів. А при використанні клейкої суміші шар становить не більше двох міліметрів. При виготовленні використовують речовини, що збільшують теплоізоляцію суміші. Це дозволяє максимально зберегти тепло в приміщеннях. Газобетонні блоки, виготовлені з дотриманням технології виробництва, мають досконалу геометричну форму. Ідеально гладкі поверхні блоків дозволяють наносити мінімальну кількість суміші, що клеїть.

Газобетонні блоки - екологічно чистий будівельний матеріал. До складу входить кварцовий пісок, вапно, цемент і вода. Деякі виробники додають гіпс. При змішуванні компонентів додається алюмінієва пудра. В результаті додавання пудри відбувається хімічний процес з виділенням водню, утворюються повітряні бульбашки. А при застиганні виходить пористий матеріал. За рахунок пористості матеріал має відмінні показники теплоізоляції.

Блоки з газобетону можна використовувати для зведення котеджів до трьох поверхів. Також вони чудово підійдуть для будівництва дачного будиночка. Завдяки розмірам блоків, терміни будівництва значно скорочуються.

Укладання блоків може робити навіть недосвідчений будівельник. Необхідно тільки дотримуватися деяких порад професіоналів. Спочатку необхідно зробити гідроізоляцію фундаменту, т. К. Газобетонні блоки вбирають вологу. Для цього використовують матеріали для гідроізоляції (руберойд, бітумна мастика). Далі, поверх гідроізоляційного матеріалу укладається перший ряд блоків. Досвідчені будівельники рекомендують дуже відповідально ставитися до кладки нижнього ряду блоків. Укладають перші блоки на вирівнюючий цементно-пісочний розчин, далі використовують клейову суміш. У першому ряду блоки повинні бути покладені ідеально, адже від цього залежить подальша кладка стін. Правильність кладки перевіряють будівельним рівнем у всіх площинах, нерівності видаляють за допомогою рубанка. Підганяють блоки за допомогою гумової киянки.

Газобетонні блоки пожаростойкие характеристики, несприйнятливі до різних грибків і плісняви, тому не вимагають додаткової обробки. Ріжеться блок без особливих зусиль ножівкою, відмінно сверлится. Для утеплення використовують керамзит або пінополістирол. При оштукатурюванні стін використовують цементні розчини з підвищеною стійкістю до вологи. Для зовнішньої обробки використовують паронепроникну штукатурку, що забарвлюють фасадні суміші або сайдинг.

Експлуатаційний термін будівель з газобетонних блоків високий. Може перевищувати 75 років і не проявляти ознак руйнування. Блоки виробляються великими підприємствами на високоякісному обладнанні, з дотриманням технологій виробництва і відповідно до прийнятих стандартів. Купуючи будівельні матеріали, перевіряйте сертифікати якості. Купівля якісних будівельних матеріалів забезпечить безпеку майбутнього будинку і його мешканців.

 стоунлайт цена  газобетон новая каховка  строим дом от фундамента до крыши  дом из газобетона цена  купить цемент оптом  расширяем дилерскую сеть  клей для пеноблока  цена на цемент  минимальный уклон кровли  газобетон купить киев 

 

Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом. газоблок купить киев  силикатный кирпич цена  газоблоки киев  глубина промерзания грунта  купить газобетон киев  блоки будівельні гуртом  газобетон бровари  пеноблок или газоблок  газоблок или пеноблок  купить газоблоки в киеве

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика