Промбудпостач - газоблоки по Україні, будівельні матеріали, все для будівництваЯк утеплити балкон або лоджії.

Як утеплити балкон або лоджії.

Щоб утеплити балкон (лоджії) рекомендується застосовувати найкраще з відомих це теплоізоляційні панелі пінополіуретану, теплоізоляція ППУ. Називають їх - ППУ панелі. Пінополіуретан (ППУ) дуже хороший утеплювач, і має саму найнижчою теплопровідністю благодоря своїм своиство і відмінною структурою.

Утеплювач балкона і лоджії обов'язково, повинно бути комплексним. Так само необхідно встановити якісне скління, а так само добре утеплити підлогу, придумати обігрів балкона або лоджії. Можливо і таке що доведеться використовувати підлогу з підігрівом під назвою - система "Тепла підлога"), для цього потрібно заздалегідь прикупити необхідні матеріали.

Гідрофобізатори - захист будинку від вогкості

У таких випадках звичайні змивки і розчинники не будуть ефективними. Не допустити появу висоли можна в тому випадку, якщо вдасться зменшити обсяг вологи з атмосфери, яка проникає в кладку. Ось для таких випадків і застосовуються гідрофобізатори. Такі речовини запобігають появі вогкості без створення суцільної плівки, а оброблювана поверхня залишається здатною пропускати повітря.

Гідрофобізатор здатний проникнути в матеріал поверхні на глибину до декількох сантиметрів, вистилає стінки пор. Наприклад, обробка цегляної стіни дозволяє в 10 разів знизити її здатність вбирати вологу і таким чином захистити конструкцію стіни. Така обробка допоможе не тільки позбутися від висолів, а й інших неприємних явищ, пов'язаних з накопиченням вологи з атмосфери. Так, якщо волога потрапить в невеликі тріщинки і замерзне, то це може стати причиною ерозії будівлі. А гидрофобизатор підвищує морозостійкість будівлі, при цьому підвищуючи термостійкість стін і їх міцність.

Як довго варто проводити гідрофобізацію будівлі

Однозначної відповіді на це питання немає. Вся справа в тому, що навіть оброблена гидрофобизатором поверхня не захищена від повторної появи висолів. Це пов'язано з тим, що волога в товщу стіни може потрапляти різними шляхами, наприклад, стікаючи з даху. А якщо поверхня вже оброблена гідрофобним розчином, то змити висоли навряд чи вдасться. Тому досвідчені фахівці рекомендують почекати з обробкою поверхні кілька років після введення будинку в експлуатацію. Можливо, він трохи просяде, а протікання в стінах дадуть про себе знати.

Але деякі будівельники гідрофобізує поверхню відразу, не чекаючи появи висоли. вважаючи таку обробку своєрідною профілактикою. За консистенцією гідрофобізатори ділять на рідкі та пастоподібні. Паста наноситься більш рівномірно, а так же краще проникає в глибину стіни. Основа препарату може бути або водної, або містити органічні розчинники. Водні розчини мають нижчу продуктивність проникаючу здатність, зате їх можна наносити на трохи вологу поверхню. Не варто забувати, що через своїх водовідштовхувальних властивостей багато гідрофобізатори не дозволяють проводити подальше фарбування поверхні.

 

епіцентр ціни  ракушняк киев  ракушняк цена киев  гипердесмо  построить дом недорого  забор из необрезной доски  кирпич рядовой киев  фасади будинків кольори  строительство из газобетона  купить газоблок аэрок Газобетон оптом, газоблоки гуртом купити, ціна газоблоки оптом, купити дешевий газоблок опт, гуртовня газоблоків, продаж газоблоків оптом гурт. купити дешевий газоблок  купити дешевий газоблок оптом  купити дешевий газоблок гуртом  аерок стоунлай ціна оптом.купить газоблоки киев газобетон киев цена  как построить дом недорого  что лучше пеноблок или газоблок  газобетон или кирпич оптом  газоблоки купить киев  аэрок обухов  пеноблок обухов  aeroc ecoterm   продажа газоблока роздрів гуртом 

2012 - 2016. Газоблоки Промбудпостач. Розробка та дизайн "Західні інформаційні технології".
Яндекс.Метрика